Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Başka Bir Ülkede Yaşayan Bir Öğrenciye Kendi Ülkemizi Tanıtan Gelenek ve Göreneklerimizi Anlatan Mektup
Ödev Soruları

Başka Bir Ülkede Yaşayan Bir Öğrenciye Kendi Ülkemizi Tanıtan Gelenek ve Göreneklerimizi Anlatan Mektup

Sponsorlu Bağlantılar


Başka Bir Ülkede Yaşayan Bir Öğrenciye Kendi Ülkemizi Tanıtan Gelenek ve Göreneklerimizi Anlatan Mektup

Almanyada’ki değerli dostum Otto,

Nasılsın, iyi misin? Öncelikle ailene selam ederim, büyük baban rahatsızdı nasıl oldu umarım iyileşmiştir. Sana bu sefer yolladığım mektupta ülkemi güzel Türkiye’mi tanıtacağım. Öncelikle ülkem hem fiziki hem de kültürel anlamda bir cennettir. Boğazları, karlı dağları, ovaları ile doğal bir cennettir. Özellikle yazları uzun süren güneşli günleriyle yüzmek için muhteşem bir yer. Bir de yemekleri, halk oyunları, türküleri ve de eşsiz misafirperverliğiyle bütün dünyada herkesin sevdiği bir yerdir. Umarım bir gün gelme şansın olur, ben de seni gezdiririm.

Kendine iyi bak. Dostun Mehmet.

Faydalı Bilgi: “Rüyalar” Yusuf Peygambere anlatılır onun tabir edilmesi istenirmiş. Eğer rüya kötü ise suya anlatılırmış ki su alsın götürsün kötülüğü. Hemen her gün görmüş olduğumuz rüyalar acaba ne anlama gelmektedir? İnsanlar hemen her gün görmüş oldukları “rüyaların anlamları”nı her zaman için merak etmişler araştırmışlardır. Türkçede birçok kitap bu konuda yardımcı olmak için yayımlanmıştır. Sizler için bürün “rüya anlamları” kitaplarını ve kaynaklarını araştırdık ve sizler için bir başlık altında yayımladık. Sizler de görmüş olduğunuz rüyanın ne anlama geldiğini bir tıkla öğrenebilirsiniz. Hatta bazı rüyalarınızı bizlere yollarsanız bizler de sizlerin “rüyalarınızın anlamları”nı yorumlamaya gayret gösteririz. Umarım bu başlık altında yayımladığımız “rüyaların anlamları” işinize yarar. Keyifli okumalar.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Teşekkürler, Sosyal Bilgiler ödevime yardımcı oldunuz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir