Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Bazı Okullarda Yüz Yüze Eğitim Durdu!

Yüz yüze eğitim tüm hızıyla devam ederken, bazı illerdeki kovid-19 vaka sayısının artmasıyla birlikte okullardaki yüz yüze eğitimi de zora soktu. İşte o tatil olan okullar..

Bazı Okullarda Yüz Yüze Eğitim Durdu!

2020 – 2021 Eğitim ve Öğretim yılının 2.dönemi yaklaşık 1 ay önce başlamıştı. Neredeyse 1 aydır öğrenciler yüz yüze ve uzaktan eğitimle devam ediyorlar. Vaka sayılarındaki düşüşten sonra bazı illerde için kısıtlamalarda hafifletilmeye gidildi fakat vaka sayıları hızla artmaya başladı. Tabi ki bu durum okulları da etkiledi.

Balıkesir’in Gönen ilçesinde 13 okul tatil edildi. İlde artan vaka sayılarından dolayı yüz yüze eğitime ara verme kararı çıktı. Öğrenciler için risk taşıyan bu durumda valilik artan kovid-19 vaka sayılarından sonra okulları 29 Mart 2021 tarihinden itibaren tatil edildiğini duyurdu.

Aşağıda İsimleri Geçen Okullara 10 Gün Tatil Verildi!

Şehit Abdullah Tayyip İmam Hatip Ortaokulu, Mirciler Meslek Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Efendi İHOO, Gönen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Altıeylül Ortaokulu, Gönen Anadolu Lisesi, Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi, Kadir Köker Ortaokulu, Mehmet Ahmet Genç İlkokulu, Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Atatürk İlkokulu. Bu okullara 29 Mart pazartesi gününden itibaren 10 gün tatil verildiği açıklandı.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
2
1
0
1
0
0
5

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!