Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Ben, Ben Nü Kitap Özeti Bennu Gerede

Edebiyat severler Bennu Gerede‘nin yazmış olduğu Ben, Ben Nü kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Bennu Gerede Ben, Ben Nü Kitap Özeti

Ben, Ben Nü” 2019 yılında Destek Yayınlarından çıkan 216 sayfalık bir kitap. “Ben, Ben Nü” kitabı Türk Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Bennu Gerede tarafından kaleme alınmış. “Ben, Ben Nü Özeti”ne baktığımızda ise “Sevgi”, “cinsellik” ve “şiddet” zihnimde hep kol kola gezmiş kadınların hikayelerinin anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

gibi koyacağım ortaya. Yazılamayanları yazacak, söylenemeyenle- ri söyleyeceğim çünkü nüanslar orada gizli. İlişkilerdeki kopmaz bağları yaratan o nüanslar… Akla mantığa söz geçirilemeyen, sa­dece o tam ve bütün hissettiğimiz anların frekansı… İşte bunun için önemli ritim, bunun için önemli nasıl dokunduğun, nasıl hissettiğin, nasıl eridiğin. Ve işte yine çağrışımlı düşüncelerimin tuzağında oradan oraya atlıyor zihnim.

Susuzluktan ölecek gibiyim. Kapı cebinde duran şişeye uza­nıyor ve havaya uyum sağlayarak iyice ısınmış suyu kana kana içiyorum. Son yudumu ona içiriyor ve “Yutma!” diyorum. Suyu ağzında tutuyor ve benim ağzımın içine bırakıyor. Bu oyun tahrik edici. Tüm salgılarımız karışsın, bu suyun aktığı gibi ondan bana yol bulsun istiyorum.

Bana bir şeyler bırakan erkekleri seviyorum. Kokusunu bıra­kan, sıvılarını bırakan, içime bir döl bırakan, yatağımda izlerini bırakan, sevgisini, anısını, seslerini bırakan erkekleri… Ama en çok da güven bırakan erkekleri… Ne kadar üzücü ki hayatıma gi­renlerin çoğu güven yerine bedenimde parmak izleri bıraktılar.

Yağız, delirmiş gibi dolaştırıyor ellerini bedenimde. Başımı tu­tup organına bastırıyor. Onun ter ile karışmış kendi öz kokusunu duyuyorum. O dar mekânda yapılamaz hareket, girilemez pozis­yon yok bizim için. Bir anda kendimi onun kucağında, organını içimde buluyorum. Üzerine akıyorum.

Gözleri, şehvetinin arsız oburluğu ile parlıyor. Nefret ve sevgi karışımı bakışlarını çözmek mümkün değil.

“Daha!” diyorum… “Daha fazla! Daha sert!”

Yüzüme küçük bir fiske vuruyor. Haz bu. Daha önce de de- falarca yaşadığımız bu oyunda çok başarılı. Dozunu iyi ayarlaya­bildiği küçük tokatlamaları hoşuma gidiyor. O da ben de zaten

Bennu Gerede’ nin kaleme aldığı Ben, Ben Nü tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Bir Yorum

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close