Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Cümlelerin hangisinde zıt anlamlı sözcükler bir arada kullanılmıştır?

İnsanların sorunları olduğunda onlara nasıl yardımcı olursunuz?

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 4. Sınıf Meb Yayınları Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Bir arkadaşınıza yardım ettiğinizde neler hissedersiniz?

Bir arkadaşınıza yardım ettiğinizde neler hissedersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar


Bir arkadaşınıza yardım ettiğinizde neler hissedersiniz?

4. Sınıf Meb Yayınları Türkçe Ders Kitabı Sayfa 75 Cevabı

Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından bu sene hazırlanan-basılan önemli kitaplardan bir tanesi 4. Sınıf Meb Yayınları Türkçe Ders Kitabı oldu. Kitabı incelediğimizde ise öğrencilerimizin düzeyine uygun olarak hazırlandığını görüyoruz. 4. Sınıf öğrencileri bu kitaptaki soruları büyük bir keyifle çözeceklerdir.

Bu yayınımızda ise inceleyeceğimiz ders:  “4. Sınıf Meb Yayınları Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Evvel Cevap olarak kitaptaki soruları tek tek ve ayrıntılı bir şekilde ele almaya çalışacağız. Şimdi sorumuzu cevaplayalım.

Soru: Bir arkadaşınıza yardım ettiğinizde neler hissedersiniz?

  • Cevap: Yardımlaşmak insanlara her zaman çok iyi hissettirir. Bir insanın yardım etme duygularına sahip olması onun iyi biri olduğunu da göstermektedir. Günlük hayatımızda zor durumda kaldıklarında arkadaşlarımıza da yardımcı oluruz.Bir arkadaşımıza yardım ettiğimize kendimizi çok iyi hissederiz, mutlu oluruz, sevinçli oluruz, arkadaşlarımızın mutlu olması bizi de sevindirir
0
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir