Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Bir Kadının Yirmi Dört Saati Kitap Özeti Stefan Zweig

Edebiyat severler Stefan Zweig tarafından yazılan Bir Kadının Yirmi Dört Saati kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Stefan Zweig Bir Kadının Yirmi Dört Saati Kitap Özeti

Bir Kadının Yirmi Dört Saati” 2020 yılında Yordam Edebiyattan çıkan 96 sayfalık bir kitap. “Bir Kadının Yirmi Dört Saati” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Stefan Zweig tarafından kaleme alınmış. “Bir Kadının Yirmi Dört Saati Özeti”ne birlikte bakalım.

Bir Kadının Yirmi Dört Saati Arka Kapak Yazısı

Bir Kadının Yirmi Dört Saati, kumarhaneler kenti Monte Carlo’da geçen benzersiz bir aşk, tutku ve pişmanlık anlatısı. Avrupa’nın 20. yüzyılda yetiştirdiği en büyük yazarlardan Stefan Zweig, eşsiz üslubuyla yine insan ruhunun en karanlık köşelerine uzanıyor.

Yalnız bir kadın, rulet masasında her şeyini kaybeden genç bir adamla tanışır ve ilk kıvılcımın etkisiyle sıkıcı hayatını tümden değiştirebilecek olağan dışı bir gün yaşar. Merakla ve “bir solukta” okunan bu güzel kitap defalarca sinemaya uyarlandı. Kadınların ödediği toplumsal bedellerin ağırlığını da tartışıyor olması onu büsbütün ilginç kılıyor. Bir Kadının Yirmi Dört Saati, Hamdi Varoğlu’nun son derece akıcı çevirisiyle Yordam Edebiyat’ta…

Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Bir Kadının Yirmi Dört Saati tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!