Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Birçok Özel Okul ve Kolej Kapandı

Kovid-19 eğitimde, özellikle özel okul ve kolejleri etkiledi. Pandemi döneminde bir çok özel okul ve kolej kapandı yada kapanmanın eşiğine geldi.

Birçok Özel Okul ve Kolej Kapandı

Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) Başkanı Zafer Öztürk özel okullarla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) Başkanı Zafer Öztürk yaptığı açıklamada pandemi sürecinin başladığı günden şuana kadar yaklaşık 950 özel okulun kapandığını ve battığını söyledi.

Pandemi süreci başladıktan sonra, çocuklarını özel okullara yollayan ailelerden maddi durumları kötüye gidenler, çocuklarını özel okuldan aldılar ve yaklaşık 300 bin öğrenci bu sene okuduğu özel okul veya koleji bırakmak zorunda kaldı. Kapanan özel okul ve kolejlerdeki öğretmenler işsiz kaldı. Bunlar göz önünde bulunduğunda Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) Başkanı Zafer Öztürk özel okulların açılmasını gerektiğini belirtti.

2021 – 2022 Eğitim Öğretimi Başladığında %20 Zamlı Olacak

Özel okullar şimdiden 2021 – 2022 eğitim ve öğretim kayıtlarını başlattı. Şimdiden kayıt yaptıranlara %20′ ye yakın indirim yapıyorlar. Fakat seneye kayıt yaptıracak olan öğrenciler ise %20 zam ile kayıt yaptıracak.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
2
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!