Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıdaki öğrencinin okuduğu şiirde yaşadığı duyguları siz de 23 Nisan günü yaşıyor musunuz anlatınız

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözü ile Atatürk neyi vurgulamak istemiştir görüşlerinizi söyleyiniz

Ana Sayfa / Sorularınız / Büyük Millet Meclisimizin açılışını günümüzde hangi millî bayram etkinlikleriyle kutluyoruz açıklayınız
Ödev Soruları

Büyük Millet Meclisimizin açılışını günümüzde hangi millî bayram etkinlikleriyle kutluyoruz açıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar


Büyük Millet Meclisimizin açılışını günümüzde hangi millî bayram etkinlikleriyle kutluyoruz açıklayınız

23 Nisan Çocuk Bayramı ve Ulusal Egemenlik Günü kutlamaları adı altında kutlamaktayız. Bu gün hem çocukların bayramı hem de ulusal egemenliğin sembolü olan Büyük Millet Meclisimizin açılış günüdür.

Faydalı Bilgi: “Deyimler” olmadan bir dil düşünülebilir mi? “Deyimler” dili zenginleştiren en önemli unsurların başında gelmektedir. “Deyimler” sayesinde insanlar az sözle çok şey anlatma imkânını bulabilmekteler. İnsanlar herhangi bir konuda karşıdakini etkileyebilmek için geçmişte de bugün de yarın da “deyimler”i kullanmaya devam edeceklerdir. Bizler site yöneticileri olarak sizler için birçok kaynağı tarayarak en güvenilir kaynaklardan derlediğimiz “deyimler”i sizlere sunacağız. Bu anlamda sizler de bizlerle aklınıza gelen ya da eksik kaldığını düşündüğünüz “deyimler”i paylaşabilirsiniz. Başka hiçbir sitede olmayan bu çalışma orijinalliğinin yanında siz sevgili site takipçileri içinde yararlı bir kaynak özelliği görecektir. Bundan dolayı yaptığımız bu çalışmanın ileride hep beraber daha da büyütüleceğine inancımız tamdır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir