Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Çamaşır Yıkama İşinde Nasıl Bir Değişiklik Olmuştur
Ödev Soruları

Çamaşır Yıkama İşinde Nasıl Bir Değişiklik Olmuştur

Sponsorlu Bağlantılar


Çamaşır Yıkama İşinde Nasıl Bir Değişiklik Olmuştur

  • Geçmişte önceleri elde göllerde ya da akarsu kenarlarında çamaşır yıkanırdı. Sonralar büyük buharlı makinelerde yıkanmaya başlandı. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle beraber çamaşır yıkama işi çok ama çok kolaylaşmıştır. Artık kilolarca çamaşırı çok kısa sürede yıka hale geldik. Hatta bu çamaşırlar sadece yıkama değil aynı makine de kurulanır hale gelmiştir.
  • Teknolojinin ilerde ne getireceği belli olmaz. Çamaşırlarımız yıkanıyor ve aynı makine de kurulanıyor. Belki de ilerde sadece kurulama değil aynı zamanda ütüleme işini de yapıp katlayıp o şekilde makinenin içinde çıkaracağız. Kimbilir…

Faydalı Bilgi: “Şiir yorumlamak” bilgi tecrübe ve de disiplin gerektirir. Yıllardır mesleğimizin vermiş olduğu birikimle sizler için hemen her konuda yazılmış olan “şiirleri yorumlamak”tayız. Bu “şiir yorumları”nı ayrı bir başlık altında sizler faydalanın diye toplamış bulunmaktayız. Sizlerden gelen şiir önerilerine de açığız. Yeter ki sayfamızı ziyaret ederek bizlere yorumlamamızı istediğiniz şiirlerin adlarını gönderin. Elimizden geldiğince en kısa sürede sizlere dönüş yapacağımızdan emin olabilirisiniz. “Şiir yorumları” kısmında şiirlerin ayrıntılı tahlilini ses olaylarını şiirde yer alan sanatları ve de “şiirin geniş bir yorumu”nu bulabilirsiniz. Hem Türk hem de Dünya şiirine damga vurmuş birçok şiirin incelemesi ve yorumlaması için sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Umarız bu çalışmamızı beğenirsiniz. Hepinize şiirli güzel günler dileriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir