Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Mürekkep Yalamak Deyiminin Anlamı

Ülkemizdeki Turizm Yerleri Nelerdir

Ana Sayfa / Sorularınız / Çanakkalede Atatürk İle Konuştuğunuzu Düşünün Nelerden Bahsederdiniz

Ödev Soruları

Çanakkalede Atatürk İle Konuştuğunuzu Düşünün Nelerden BahsederdinizÇanakkalede Atatürk İle Konuştuğunuzu Düşünün Nelerden Bahsederdiniz

  • O zor günlerde Atatürk’e yardımcı olmak için elimden ne gelirse yapmak isterdim. Ona bir milletin var olmasının tek kurtarıcısı olduğu için millet adına teşekkür ederdim. Ondan sonra savaşta ne gibi görev alabileceğimi savaşta ne gibi bir faydamın olacağını sorardım. Ona bu zor zamanlarda bütün halkın yanında olduğunu Anadolu’da ve her yerde destek için halkın hazır olduğunu söyler moral vermeye çalışırdım.

Faydalı Bilgi: “Rüya yorumları” bizce insanın geçmişi bugünü ve geleceği bakımından bilinçaltında kurduğu, sakladığı duyguları anlatması açısından önem arz eder. Birçok insan görmüş olduğu “rüyaların yorumları”nı yaparak öğrenerek rahatlamak ister. Bunun için çok farklı kaynaklar ve kitaplar vardır. Hepsine ulaşmak mümkün olmasa da şu an hazırlamış olduğumuz “rüya yorumları” bölümümüzde birçok “rüyanın yorumları”na yer vermeye çalıştık. Sizlerin her gün görmüş olduğunuz rüyaların ne anlama geldiği yönündeki sorularınız umarız bu bölüm altında cevap bulacaktır. Sizlere her zaman en güvenilir kaynaklardan bilgileri aktardığımız evvel cevap sayfamızı ziyaret ederek sizler de rüya yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmektir. Keyifli okumalar. Hayırlı rüyalar dileriz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!