Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Canan Tan Aşkın Sanal Halleri Kitap Özeti

Canan Tan Aşkın Sanal Halleri Kitap Özeti 

“Aşkın Sanal Halleri” Doğan Kitap yayın evinden çıkan 208 sayfalık bir kitap. “Aşkın Sanal Halleri” yazarı Canan Tan. Canan Tan Türk edebiyatının en verimli kadın yazarlarından biri. Canan Tan “Aşkın Sanal Halleri” kitabında aşkı anlatıyor. Ama bu aşk “sanal bir aşk” hikayesi.

“Var mıydın gerçekten? Gözlerimiz buluşmadan, ellerimiz birbirine değmeden, yalnızca yüreklerimizle, doludizgin bir aşkı seninle paylaştık mı biz? Yoksa… Acımasız bir aldatmaca mıydı yaşadıklarımız? Kimdin sen? Bilinçaltımın bana oynadığı bir oyun… Gerçekleşmesini istediğim ulaşılmaz bir düş… Kahredici bir duygu yanılsaması… Hangisiydin? Var mıydın gerçekten? Bilemiyorum…

21. yüzyıldaki sanal aşklarımıza, sevdalarımıza değiniyor Canan Tan bu kitabında.  Ankara doğumlu ve Eczacılık bölümü mezunu olan Canan Tan’ın son kitabı yine en çok okunanlar listesinin başında olacağı aşikar.

Canan Tan’ın son kitabı “Aşkın Sanal Halleri” tavsiye ettiğimiz kitaplardandır. 

Canan Tan’ın tavsiye ettiğimiz diğer kitapları: Yüreğim Seni Çok Sevdi, En Son Yürekler Ölür, Sevgi Dolu Bir Yürek, Pireye, Eroinle Dans, Pembe ve Yusuf, Uzay Kampı Maceraları, Çikolata Kaplı Hüzünler.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close