Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Çevre Temizliğini Sağlamakla Görevli Kurum Hangisidir
Ödev Soruları

Çevre Temizliğini Sağlamakla Görevli Kurum Hangisidir

Sponsorlu Bağlantılar


Çevre Temizliğini Sağlamakla Görevli Kurum Hangisidir

Çevre temizliği bir yerdeki en önemli şeylerden birisidir. Eğer çevremiz temiz olmazsa birçok hastalığa yakalanabilir birçok olumsuz şey yaşayabiliriz. Yaşadığımız çevreyi temizlemekle yükümlü sorumlu yerler kurumlar vardır. Bunların en başında BELEDİYE’ler gelir.

Peki bu kurumların tek başına mümkün olması mümkün mü? Tabiki de hayır. Bu görev sadece belediyelerde değil aynı zamanda bizdedir de. Çünkü eğer çevre temizliğini sadece belediyelere bırakır biz de onlara yardım etmez ve çevremizi temiz tutmayıp kirletirsek bu tür kurumların tek başına başarılı olamayacağını göreceğizdir.

Faydalı Bilgi: Acaba hayatında hiç “şiir” okumayan biri var mıdır? Bizce yoktur. Çünkü “şiir” insana yaşamış olduğu en güzel duyguları ifade edebilme ve de duyguları için en kullanışlı olan sözlük olma özelliğini gösterir. “Şiir” sayesinde aşkımızı anlatır “şiir” sayesinde insanlara düşüncelerimizi iletir, “şiir” sayesinde güler, “şiir” sayesinde ağlar, “şiir” sayesinde yaşarız bütün bu duyguları. “Şiir” olmadan bir hayat düşünülemez bile. “Şiir”in hayatımızdan çıktığını düşünün bir kere. Hayattan ağaçları denizi, ormanı sevgiyi her şeyi almış olursunuz. Geride kalan kuraklık ve çöl olur. Duygusuzluk nehrinde boğulur insan. Sizler için birçok “şiir”i derledik, araştırdık tahlil ettik. Başka hiçbir sitede bulamayacağınız “şiir” dokümanları için sayfamızı ziyaret etmeniz yetecektir. “Şiir”i günler dileriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir