Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Çiğdem Bayraktar Ör Sevgili Kitap Özeti

Çiğdem Bayraktar Ör Sevgili Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Çiğdem Bayraktar Ör Sevgili Kitap Özeti

“Sevgili” kitabı İyi Kitap Yayınevinden 2016 yılında 320 sayfa olarak çıkan bir kitap. Sevgili kitabının yazarı Çiğdem Bayraktar Ör. Çiğdem Bayraktar Ör Türk Edebiyatının gelecek vadeden genç kadın yazarlarından.

Çiğdem Bayraktar Ör Sevgili kitabında ilahı aşkı anlatıyor. Ona göre sevgili ilahi aşk demektir. Sevgili kitabında aynı zamanda sufizmde ele alnıyor.

Çiğdem Bayraktar Ör, “Sevgili Sen Neredeysen Ben Oradayım” derken işte bu ilahi aşkın gizemini arıyor. Bunun yanında; bunu yaparken yaşamda hiçbir şeyin tesadüf olmadığını, önümüze çıkan her olayda  döngüsel bir devamlılık olduğunu ispatlıyor ve içimizden yükselen sevginin gerçek kaynağına ulaşmaya çalışıyor.

Çiğdem Bayraktar Ör’ün Sevgili kitabı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Çiğdem Bayraktar Ör tavsiye ettiğimiz diğer kitapları: Zoraki Demokrasi, Biz Kimiz, Sör Siyonist

Faydalı Bilgi: Kitap okuma bizlere birçok yarar sağlar. Hiç gitmediğimiz ülkeleri tanıtır, hiç bilmediğimiz hayal dünyalarına seyahat etmemizi kolaylaştırır. Bundan ötürü “kitap okumanın faydaları” saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Kitap okuma herkesin hayatında yer alan bir etkinliktir. “Kitap okumanın faydaları”ndan biri de kişisel gelişime yaptığı katkıdır. İnsanlar kitaplar sayesinde hayallerine kavuşur, kitaplar sayesinde duygularının karşılığını bulurlar. Hatta hayat karşısındaki sorgulamalarını bile yine kitap sayesinde yaparlar. Bundan ötürü herkes kitap okuma sevdalısı olmalıdır. Kitap okumayan nesillerin yaşadığı bir ülkenin yıkılmaya ve geri kalmaya mahkûm olacağını hepimiz tarihteki örneklerinden dolayı bilmekteyiz. Bundan ötürü “kitap okumanın faydaları” başlığı altında yer alan yazılarda da belirttiğimiz gibi herkesi bu alana yönlendirmeliyiz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir