Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Çocuğunuzun Uyku Sorunları Kitap Özeti Michael Gradias

Edebiyat severler Michael Gradias tarafından yazılan Çocuğunuzun Uyku Sorunları kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Michael Gradias Çocuğunuzun Uyku Sorunları Kitap Özeti

Çocuğunuzun Uyku Sorunları” 2022 yılında Kuraldışı Yayınlarından çıkan 208 sayfalık bir kitap. “Çocuğunuzun Uyku Sorunları” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Michael Gradias tarafından kaleme alınmış. “Çocuğunuzun Uyku Sorunları Özeti”ne birlikte bakalım.

Çocuğunuzun Uyku Sorunları Arka Kapak Yazısı

Çocuğunuz uyumakta zorlanıyor mu?
Yalnız bırakılmaktan korkuyor, endişeleniyor mu?
Uyku saati geldiğinde çeşitli bahanelerle yatağa gitmiyor, kendi yatağında uyumak istemiyor mu?
Pek çok çocuk gelişimlerinin bir aşamasında uyku sorunu yaşar. Bu sorun bazen uzun sürebilir ve uyku saati, hem çocuk hem de ebeveynleri için ciddi bir stres kaynağı haline gelir. Sağlıklı bir yaşam için çocuğun uykuya, ebeveynin huzura ihtiyacı var.

Çocukluk çağı uyku bozukluklarını tedavi etme deneyimine sahip iki klinik psikolog tarafından hazırlanan bu kitap, herkesin daha iyi bir gece uykusu çekmesine yardımcı olacak bir rehber niteliğindedir.

Çocuğunuzun daha hızlı uykuya dalmasına yardımcı olacak bir uyku rutini belirlemek; uyku günlükleri hazırlamak ve kullanmak; çocuğunuzun yatmadan önce endişeleriyle yüzleşmesine yardımcı olmak; yatak ıslatma, gece terörü ve uyurgezerlik ile baş etmek gibi konuların ele alındığı kitap uyku sorunlarının çözümü için kolay uygulanabilir pratikler de öneriyor.

Daha iyi uyku düzeni oluşturmaya yönelik çabalarınızda size adım adım yol gösteren bu rehber kitap hem çocuğunuz için bir uyku terapisti olmanıza yardımcı oluyor hem de bütün aile bireyleri için daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşama kapıları açıyor.

Michael Gradias tarafından kaleme alınan Çocuğunuzun Uyku Sorunları tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2022 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!