Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Keloğlan” hakkında neler biliyorsunuz? Yazınız.

Tema boyunca sözlüğünüzü, atasözleri ve deyimler sözlüğünüzü, kuru boyalarınızı ve kelime defterinizi yanınızda bulundurunuz.

Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları / Çocuk oyunları içinde en çok sevdiğiniz oyun  nedir? Bu oyunun sizi etkileyen özelliği nedir? Yazınız.

Çocuk oyunları içinde en çok sevdiğiniz oyun  nedir? Bu oyunun sizi etkileyen özelliği nedir? Yazınız.Çocuk oyunları içinde en çok sevdiğiniz oyun  nedir? Bu oyunun sizi etkileyen özelliği nedir? Yazınız.

3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Sayfa 92 Cevabı

3. Sınıfa yeni başlayan öğrencilerimiz için en önemli derslerden biri olan Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabının Cevaplarını sizler için hazırladık. Bazen öğrencilerimiz ve velilerimiz Türkçe Ders Kitabının içindeki soruları ayrı ayrı araştırabiliyor. Biz de bu sebepten dolayı soruları sizler için ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz.

Bu yayınımızda ise ele alacağımız dersin kategorisi:  “3. Sınıf Dikey Yayıncılık Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen suali yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Bakalım bu sayfamızdaki sorunun cevabı nedir, birlikte inceleyelim.

Soru: Çocuk oyunları içinde en çok sevdiğiniz oyun  nedir? Bu oyunun sizi etkileyen özelliği nedir? Yazınız.

  • Cevap:Saklambaç, çünkü hem kalabalık olarak oynanıyor hem de çok zevkli.
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!