Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Eğitim

Cumhurbaşkanımızdan Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

blank

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz yüze eğitim durumunu ve okulların kapanma durumunun olup olmadığını açıklamıştı. Bugün Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yüz yüze eğitimde durumlar nasıl? Okulların kapanma gibi bir durumu var mı? İşte haberimizin detayları…

Cumhurbaşkanımızdan Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Yüz yüze eğitim tüm hızıyla devam ederken bu konuyla ilgili açıklamalarla da geliyor. Vaka sayılarının artması yüz yüze eğitimde riski artırıyor. Bu yüzden önce Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bu konu ile ilgi açıklama yaptı daha sonra ise bugün Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan şuan için okulların kapanmasının söz konusu olmadığını, vaka sayılarının yüz yüze eğitim için herhangi bir risk teşkil etmediğini söyledi. Böylelikle okulların kapanma ihtimalini olup olmadığına dair sorular net bir şekilde cevaplanmış oldu.

Yüz Yüze Eğitim Kesintisiz Devam Edecek

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamalara bakıldığı zaman yüz yüze eğitimin kesintisiz bir şekilde devam edeceğini söyleyebiliriz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1
0
2
1
1
2
2

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!