Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Cumhuriyet’i korumak güçlendirmek ve geliştirmek kimlerin görevidir bu konuda siz neler yapabilirsiniz yazınız
Ödev Soruları

Cumhuriyet’i korumak güçlendirmek ve geliştirmek kimlerin görevidir bu konuda siz neler yapabilirsiniz yazınız

Sponsorlu Bağlantılar


Cumhuriyet’i korumak güçlendirmek ve geliştirmek kimlerin görevidir bu konuda siz neler yapabilirsiniz yazınız

Aslında bütün halkındır. Ama özellikle de Atatürk’ün cumhuriyeti emanet ettiği gençlerin görevidir. Gençler bu ülkeye sahip çıkacak bu ülkeyi ileriye taşıyacak en önemli kişilerdir. Bize düşen ülkemizi her ne koşulda olursa olsun canla başla savunmak ileriye taşımaktır.

Faydalı Bilgi: Ben ülkesidir “deneme”. Hayata karşı insanın duruşunu anlatır bizlere. İnsanın kaleminden kendini akıttığı kendi özgür dünyasının çizgilerini yansıttığı türdür “deneme”. “Deneme” yazarı için ben her şeyden önce gelir. Montaigne’den beri deneme hayatın her alanında herkes tarafından kullanılan bir ifade biçimi olagelmiştir. Bunun yanında okullarda her öğrenci hayatında en azından bir kez de olsa “deneme” ülkesine uğramadan geçmemiştir. Bundan dolayıdır ki bizler de hayatın her alanında her konu ile ilgili elimizden ve kalemimizden geldiğince “deneme” yazıp sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizlerin de yazacakları “deneme”lerle farklı bakış açılarıyla bizim bu alanımıza katkı yapacağına inanmaktayız. “Deneme” olmadan ifade ve de özgür düşünce olmaz. Herkes en azından bir kez “deneme”li.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

5 Yorumlar

  1. Sen iyi misin ne güzel adam sana vermiş salak

  2. Sen iyi misin adam sana orda ne güzel mıstığı vermiş daha neystiyon?????

  3. Çok güzel yanı sıra bir de teşekkürler??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir