Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Dalga, Kaplumbağa Kabuğu ve Ekmek Kitap Özeti Sezer Özsezen

Edebiyat severler Sezer Özsezen tarafından yazılan Dalga, Kaplumbağa Kabuğu ve Ekmek kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Sezer Özsezen Dalga, Kaplumbağa Kabuğu ve Ekmek Kitap Özeti

Dalga, Kaplumbağa Kabuğu ve Ekmek” 2022 yılında Baraka Kitaptan çıkan 336 sayfalık bir kitap. “Dalga, Kaplumbağa Kabuğu ve Ekmek” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Sezer Özsezen tarafından kaleme alınmış. “Dalga, Kaplumbağa Kabuğu ve Ekmek Özeti”ne birlikte bakalım.

Dalga, Kaplumbağa Kabuğu ve Ekmek Arka Kapak Yazısı

Akşam karanlığı ve can sıkıntısı; bu şehire eş zamanlı çökmekteydiler. Güneşe itibar gösterdiğimden mi, yalnızlık korkusu mu ya da başka bir şey mi, bilemiyorum… Kentin güneydoğu sahilindeydik; dolayısıyla güneş arkamızdaki kayalıkların ardından- denizin terk ettiği falezlerden- bir anda görünmez olurdu. Bir anda kaybolan bir güneş; büyüdüğünü göremediğin çocuklar gibi, hevesini kursağında bırakırdı insanın. Yerine bir meltem esintisi, hafif bir çiğ yağmuru ve yalnızlık bırakır; bir anda giderdi. Sabah da sırtında bir yabancılıkla çıkagelir, yaşanması gereken koskoca bir gün dayatırdı.

Sezer Özsezen tarafından kaleme alınan Dalga, Kaplumbağa Kabuğu ve Ekmek tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2023 Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!