Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Doğal Afetlerin Topluma Etkilerini Anlatan Bir Gazete Haberi
Ödev Soruları

Doğal Afetlerin Topluma Etkilerini Anlatan Bir Gazete Haberi

Sponsorlu Bağlantılar


Doğal Afetlerin Topluma Etkilerini Anlatan Bir Gazete Haberi Yazınız?

Yunanistan’ın Atina şehrinde meydana gelen 8,5 şiddetindeki deprem on binlerce insanın yaralanmasına binlerce insanın ölümüne sebep oldu. Yetkililer yaşanan bu depremin Yunanistan’ın son yüzyılda yaşadığı en büyük doğal felaketlerden doğal afetlerden biri olduğunu söyledi. Depremin 30 saniye kadar sürmesi şehirde taş üstüne taş bırakmadı. On binlerce insan evsiz kaldı.

Yunan hükümetinin bu kadar zor günler geçirmesine Dünya tepkisiz kalmadı. Başta Türkiye olmak üzere, Amerika ve birçok Avrupa ülkesi Yunanistan’a yardımda bulundu. Yunanlılar Türklere minnettar olduklarını bildirdiler. Ezeli Türk-Yunan düşmanlığı bu doğal afet sonucu unutuldu, yerine barış ve kardeşlik rüzgarları esti. Türk halkı da zor günlerini yaşayan Yunan halkını yalnız bırakmayarak bütün Dünya’ya nasıl bir millet olduğunu göstermiş oldu.

NOT: Evvel Cevap sitesi olarak siz değerli öğrencilerimizin soruların en iyi şekilde cevaplamaya gayret ediyoruz. Sorular kategorisinde yorum bölümünden bize sorularınızı gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde sorularınız cevaplandırılacaktır. Sorular cevaplandırılırken cevapların olabildiği kadar net ve açık olmasına özen gösterilecektir. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya layık olmak adına sitemizdeki çalışmalara devam ediyoruz. Evvel Cevap kurulduğu ilk günden itibaren pek çok kategoride yayın hazırladı. Şu anki bulunduğunuz kategoride ise binlerce soru – cevap var. Bu kategorideki yayınlar kısaca sorucevap şeklinde hazırlandı. Soru ve cevaplarınız için aynı zamanda evvel cevap forum sitesini açtık. Evvel Cevap Forum ise sadece soru cevap şeklinde olacak basit fakat bir o kadar da faydalı bir site olacak.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

14 Yorumlar

 1. Bu site bana çok yardımcı oldu

 2. aynen ödevde sordu anlamadım

 3. DenizTozlutepe

  Yardımlarınız için teşekkürlerimi arz ederim.

 4. SELİN MERTOĞLU

  çok uzunlar elim ağrıdı
  yeter artık ya bir sürü ödev var yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 5. yeter artık

 6. çokkkkkkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 7. çok güzel

 8. doğal afetlerin top dedim hemen çıktı

 9. aynen emeği geçen herekeze teşekkürler

 10. valla ödeve yardımcı oldu eyvallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir