Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Sorularınız

Doğruluğun Önemini Anlatan Bir Anı Yazınız

Doğruluğun Önemini Anlatan Bir Anı Yazınız

  • Küçükken bakkala gitmiştik. Orada arkadaşlarımızla amacımız bir kaç şeker almaktı. Ama bakkal amcanın öğlen sıcağından dolayı uyukladığı bir zamanı seçmiştik. Dükkana girdiğimizde uyuyan bakkal amcaya yakalanmamak için sessizce bir kaç şeker alırken birden amca uyandı. Bizi görmüştü. Hemen kaçtık. Bakkal akşama herkesin evine gitmişti. Bütün çocuklar çalmadıklarını bakkalın yalan söylediğini söylemişlerdi. Ben ise böyle bir şeyi yaptığımı pişman olduğumu söyledim ve özür diledim. Bakkal amca gülerek bir daha yapmamamı söyledi. Doğru söylediğim için babam beni affetmişti.

Faydalı Bilgi: “Rüya yorumları” bizce insanın geçmişi bugünü ve geleceği bakımından bilinçaltında kurduğu, sakladığı duyguları anlatması açısından önem arz eder. Birçok insan görmüş olduğu “rüyaların yorumları”nı yaparak öğrenerek rahatlamak ister. Bunun için çok farklı kaynaklar ve kitaplar vardır. Hepsine ulaşmak mümkün olmasa da şu an hazırlamış olduğumuz “rüya yorumları” bölümümüzde birçok “rüyanın yorumları”na yer vermeye çalıştık. Sizlerin her gün görmüş olduğunuz rüyaların ne anlama geldiği yönündeki sorularınız umarız bu bölüm altında cevap bulacaktır. Sizlere her zaman en güvenilir kaynaklardan bilgileri aktardığımız evvel cevap sayfamızı ziyaret ederek sizler de rüya yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmektir. Keyifli okumalar. Hayırlı rüyalar dileriz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close