Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde Depremde Tehlikeli Olabilecek Üç Durumu Belirleyiniz

Hadiselerin Etkisinde Kalırsak Hadiselere Etki Edemeyiz Anlamı

Ana Sayfa / Sorularınız / Dostlukla İlgili Olay Yazısı
Ödev Soruları

Dostlukla İlgili Olay Yazısı

Sponsorlu Bağlantılar


Dostlukla İlgili Olay Yazısı

Dostluk bu dünyada değeri parayla biçilemeyecek şeylerden birisidir. Eğer gerçek bir dostunuz varsa zor durumda kaldığınız zaman mutlaka o gerçek dostunuz sizin yanınızda olacaktır.

Ahmet ile Ali’ de birbirine sıkı sıkıya bağlı gerçek dostlardandır. Bir yaz günü kasabadan ayrılıp şehre gitmişler. Orda gönüllerince gezmişler ve eğlenmişler. Fakat bunları yaparken Ahmet yanında az para getirdiği için parası bitmiş ve bu duruma çok üzülmüş. Çünkü Ali’yle daha yapmak istediği pek çok şey varmış. Fakat Ali bu durumu fark eder ve parasının bir bölümünü karşılık beklemeden Ahmet’e uzatır. Ahmet bir an şaşırır ama parayı Ali’den alır ve ona sarılır.

Ahmet ve Ali hayatlarındaki en güzel günlerinden birini yaşamışlardır. Ve bu günü asla ve asla unutmayacaklardır.

Faydalı Bilgi: Acaba hayatında hiç “şiir” okumayan biri var mıdır? Bizce yoktur. Çünkü “şiir” insana yaşamış olduğu en güzel duyguları ifade edebilme ve de duyguları için en kullanışlı olan sözlük olma özelliğini gösterir. “Şiir” sayesinde aşkımızı anlatır “şiir” sayesinde insanlara düşüncelerimizi iletir, “şiir” sayesinde güler, “şiir” sayesinde ağlar, “şiir” sayesinde yaşarız bütün bu duyguları. “Şiir” olmadan bir hayat düşünülemez bile. “Şiir”in hayatımızdan çıktığını düşünün bir kere. Hayattan ağaçları denizi, ormanı sevgiyi her şeyi almış olursunuz. Geride kalan kuraklık ve çöl olur. Duygusuzluk nehrinde boğulur insan. Sizler için birçok “şiir”i derledik, araştırdık tahlil ettik. Başka hiçbir sitede bulamayacağınız “şiir” dokümanları için sayfamızı ziyaret etmeniz yetecektir. “Şiir”i günler dileriz.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir