Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Dünya Barışı ve Kardeşliği İçin Ne Yapmalıyız
Ödev Soruları

Dünya Barışı ve Kardeşliği İçin Ne Yapmalıyız

Sponsorlu Bağlantılar


Dünya Barışı ve Kardeşliği İçin Ne Yapmalıyız

  • Dünya barışını sağlamak ve kardeşliği korumak için öncelikle dünyadaki bütün silahları yok etmeliyiz. Para hırsını ortadan kaldırmalı insanların uğruna savaştıkları her şeyi barış yoluyla elde etmelerini öğretmeliyiz.Ne yazık ki dünya üzerinden nefreti karşıdakine olan saygısızlığı ve hoşgörüsüzlüğü ortadan kaldırmazsak barış ve kardeşlik gelmeyecektir. Bu yüzden yapacağımız ilk şey insanlara başka insanların da bu dünyada yaşam haklarının olduğu gerçeğini öğretmek olmalıdır.

Faydalı Bilgi: “Sinema” bir büyüdür, Bu büyü beyaz perdeden evlerimize neredeyse hemen her gün misafir olmaktayız. “Sinema” ile aşkları tanır sinema ile hüzünlenir “sinema” ile hayata karşı giriştiğimiz kavgayı anlarız. Hayat karşısında hemen her uygu aktörlerin jest ve mimiklerinden dilinden evlerimize oradan da zihinlerimize kazınır. “Sinema”sız bir hayat kupkuru tuzsuz tatsız bir yemeğe dönüşecektir. Bizler sizler için “sinema” tarihimizde yer etmiş birçok filmi künyesi yapım yılı yönetmeni oyuncuları ve de konularıyla beraber inceleyerek sitemizde yararlanmanız için yayınladık. En güvenilir kaynaklardan derlediğimiz bu dizin başka hiçbir sitede yer almamaktadır. Umarız ki sizler de “sinema” hakkında merak ettiğiniz her şeye en güvenilir kaynak olan evvel cevap sitemizden ulaşırsınız. Beğeni ve yorumlarınız bizler için çok değerli. “Sinema” bir mucizedir ve umarız ki bu mucize sizi sonsuza dek bırakmaz.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
2
angry


Sponsorlu Bağlantılar

7 Yorumlar

  1. fantastik birli

    teşekkürler

  2. Küslerin barıştırılması,kavga edilmemesi,dünyada bütün insanların kötü huylarından vazgeçtirilmesi

  3. çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim

  4. Çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkür ederim

  5. çoooooooooooooooooooooooooooooook teşekür ederim

  6. bence iyi ama cok kısa uzun olsaydı keşkee

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir