Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Yaşlı kadın, bu evde kiminle yaşıyor?

Aşağıdaki haber metnini okuyunuz. Soruları bu metne göre sözlü olarak cevaplayınız.

Ana Sayfa / Sorularınız / Düzyazının özelliklerini de siz yazınız (Bunun için “Cimrinin Kedileri” metnini gözden geçiriniz.).

Düzyazının özelliklerini de siz yazınız (Bunun için “Cimrinin Kedileri” metnini gözden geçiriniz.).Düzyazının özelliklerini de siz yazınız (Bunun için “Cimrinin Kedileri” metnini gözden geçiriniz.).

2. Sınıf Koza Yayınları Türkçe Ders Kitabı Sayfa 116 Cevabı

Evvel cevap kurulduğu ilk günden itibaren özgün bir web sitesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Öğrencilerimizden gelen soruları, sınıf düzeylerine uygun olarak, en kısa ve hızlı bir şekilde cevaplıyoruz. İstiyoruz ki öğrencilerimiz internette araştırma yaparken doğru bilgiye ulaşabilsinler. Bu sene de kitap cevaplarının yanı sıra sizden gelen soruları da cevaplamaya devam ediyoruz.

Bu yayınımızda ise cevaplayacağımız dersin kategorisi:  “2. Sınıf Koza Yayınları Türkçe Ders Kitabı Cevapları” olacak. Soruları cevaplarken ise önce sizden gelen soruyu yazacak daha sonra ise cevabını vereceğiz. Şimdi lafı daha çok uzatmadan sizden gelen sorunun cevabını vermeye çalışalım.

Soru: Düzyazının özelliklerini de siz yazınız (Bunun için “Cimrinin Kedileri” metnini gözden geçiriniz.).

  • Cevap:
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!