Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Ege Bölgesinde Ekonomik Faaliyetlere Yardımcı Olacak Buluş
Ödev Soruları

Ege Bölgesinde Ekonomik Faaliyetlere Yardımcı Olacak Buluş

Sponsorlu Bağlantılar


Ege Bölgesinde Ekonomik Faaliyetlere Yardımcı Olacak Buluş

Ege bölgesinde zeytin, tütün, pamuk, incir, turunçgiller çokça yetiştirilir ve bu yetiştirilen ürünler ülke ekonomisine büyük katkısı vardır. Ege bölgesindeki ekonomik faaliyetlere yardımcı olacak nasıl bir buluş bulunabilirdi peki?

Eğer zeytini, tütünü, pamuğu, inciri, turunçgilleri bu saydığımız ürünleri toplayacak bir robot icat edilseydi insanlar yorulmazdı. Bu ürünler daha çabuk ve hızlı toplanacağı için ekonomiye de katkısı olacaktır.

Faydalı Bilgi: Hepimizin hayatı her gün verdiğimiz sınavlarla geçmektedir. Gelecek adına her gün yeni sınavlarla karşılaşmaktayız. Öğrenciler her yıl değişen sistemlerde yüzlerce sınava girmekteler. Piyasada birçok sınav dokümanı bulunsa da en derli toplu “sınav soruları” için kaynak bulmakta yine de zorlanmaktalar. Bizler uzun çalışmalar sonucu neredeyse her konudaki ve her branştaki her kademeye ait “sınav sorularını” sizler için derledik hazırladık. Sizlerin gireceği sınavlarda bu “sınav soruları” umarım işinizi kolaylaştıracaktır. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek “sınav soruları” bölümünü tıklamak olacaktır. Bu sınav soruları sayesinde belki de en zorlandığınız sınavlardan bile çok başarılı şekilde çıkacaksınız. Hayatın da bir sınav olduğunu unutmamanız ve gireceğiniz her sınavdan başarı ile çıkmanız dileğiyle.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir