Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Ekonominin hangi alanında Türk ekonomisine katkı sağlayan bir faaliyette bulunmak istersiniz neden
Ödev Soruları

Ekonominin hangi alanında Türk ekonomisine katkı sağlayan bir faaliyette bulunmak istersiniz neden

Sponsorlu Bağlantılar


Ekonominin hangi alanında Türk ekonomisine katkı sağlayan bir faaliyette bulunmak istersiniz neden

  • Turizm. Çünkü hem çok eğlenceli hem de çok para kazandıran bir meslek. Turizmci olan insanlar yeni ve farklı kişileri tanırlar, gezerler. Çok yeni şeyleri deneyebilirler. Yemek gezmek vs gibi .O yüzden turizmci olmak isterdim.

Faydalı Bilgi: “Dil ve anlatım” bir insanın kendisini ifade etmesi ve kullanmış olduğu dili, edebiyatını bilmesi bakımından hayati önem taşımaktadır. “Dil ve anlatım” bize insanlarla olan konuşmalarımızda önemli avantajlar sunar. “Dil ve anlatım”ı iyi olan insan çok iyi bir şekilde dile hâkim olur. Dile hâkim olan insan çok daha iyi bir şekilde iletişim kurma şansına sahip olur. Bu insanlar gerek iş dünyasında gerekse de günlük yaşamlarında başarıyı yakalarlar. Bundan dolayı her vatandaşın ya da kişisel gelişime önem veren herkesin “dil ve anlatım” konusunda kendisini geliştirmesi gerekir. Bu sitede “dil ve anlatım” ile ilgili her türlü materyale ulaşma şansına sahip olacaksınız. Umarım ilginizi çeker.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir