Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Elektrik süpürgesi bulunmadan önce evlerin temizliği ne şekilde gerçekleştiriliyordu düşüncelerinizi söyleyiniz
Ödev Soruları

Elektrik süpürgesi bulunmadan önce evlerin temizliği ne şekilde gerçekleştiriliyordu düşüncelerinizi söyleyiniz

Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik süpürgesi bulunmadan önce evlerin temizliği ne şekilde gerçekleştiriliyordu düşüncelerinizi söyleyiniz

Evlerdeki temizliğimiz bizim için ve sağlığımız için çok ama çok önemli. Teknoloji hayatımıza girdiğinden beri hayatımızdaki birçok iş kolaylaştı. Buna ev temizliği de dahil. Şu an annelerimiz evde temizlik yaparken elektrik süpürgesiyle evi hemen temizliyor ve işlerini çarçabuk bitiriyor. Peki Elektrik süpürgesi bulunmadan önce evlerin temizliği ne şekilde gerçekleştiriliyordu?

En başta aklımıza gelen süpürge. Tabikii bu süpürge elektrikle çalışan süpürgelerden değil. Çalı süpürgesi, fırça süpürge aklımıza ilk gelen süpürgelerdendir.

Faydalı Bilgi: Ben ülkesidir “deneme”. Hayata karşı insanın duruşunu anlatır bizlere. İnsanın kaleminden kendini akıttığı kendi özgür dünyasının çizgilerini yansıttığı türdür “deneme”. “Deneme” yazarı için ben her şeyden önce gelir. Montaigne’den beri deneme hayatın her alanında herkes tarafından kullanılan bir ifade biçimi olagelmiştir. Bunun yanında okullarda her öğrenci hayatında en azından bir kez de olsa “deneme” ülkesine uğramadan geçmemiştir. Bundan dolayıdır ki bizler de hayatın her alanında her konu ile ilgili elimizden ve kalemimizden geldiğince “deneme” yazıp sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sizlerin de yazacakları “deneme”lerle farklı bakış açılarıyla bizim bu alanımıza katkı yapacağına inanmaktayız. “Deneme” olmadan ifade ve de özgür düşünce olmaz. Herkes en azından bir kez “deneme”

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir