TIKLA ABONE OL

Hayata Rağmen Edebiyat Kitap Özeti Ali Lidar İthaki

Ferda Kitap Özeti Ebru Cündübeyoğlu

Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Erkeklerin İç Sesi Kitap Özeti Çağrı Taner
Erkeklerin İç Sesi Kitap Özeti Çağrı Taner

Erkeklerin İç Sesi Kitap Özeti Çağrı TanerEdebiyat severler Çağrı Taner‘in yazmış olduğu Erkeklerin İç Sesi kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Çağrı Taner Erkeklerin İç Sesi Kitap Özeti

Erkeklerin İç Sesi” 2019 yılında Hayykitaptan çıkan 136 sayfalık bir kitap. “Erkeklerin İç Sesi” kitabı Türk Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Çağrı Taner tarafından kaleme alınmış. “Erkeklerin İç Sesi Özeti”ne baktığımızda ise bilinen ama adlandırılamayan, hissedilen ama dile dökülemeyen, yanımızda olan ama yüzleşilemeyen ne varsa, hayatımıza, sustuklarımıza, anlatamadıklarımıza dair içten, duru bir seslenişinin anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

Sevgi saygıyı beraberinde getirmez ama saygı sevgiyi doğurur der eskiler. Nasıl yani demeyin. Hayatınıza al­dığınız herkese saygınız olmalı. Aranız mükemmel bile olsa herkesin sınırlan, değerleri, çizgileri vardır. Onları aştığınız an saygı sınırını aşmış olursunuz aslında. Sevdiğiniz kızla senelerdir birlikte olsanız bile o sizin kavga esnasında söylediğiniz küfürlü bir cümleyi unut­mayabilir. Uzun süre kırgın kalabilir. Belki kötü niyetle söylememişsinizdir, belki demek istediğiniz farklı bir şeydir o an öyle ifade etmişsinizdir. Ama o kız bunu unutmaz çünkü saygı taşlan o lafla beraber yıkılmaya başlamıştır. İlişkiniz büyük ve zor badireleri atlatsa bile çirkin bir sözü atlatamayabilir. Onun değerlerini ezdi­ğinizde, çizgiyi aştığınızda sizi çok sevse bile ilişkiniz eskisi gibi olmaz.

Saygı biterse her şey biter.

Çağrı Taner’ in kaleme aldığı Erkeklerin İç Sesi tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!