Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Erzurum’da Uzaktan Eğitim Kararı!

Erzurum Valiliği bugün ildeki yüz yüze eğitim ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Ankara’dan sonra Erzurum’da eğitim ile ilgili önemli kararlar alındı. İşte haberimizin detayları..

Erzurum’da Uzaktan Eğitim Kararı!

Hatırlayacağımız üzere geçtiğimiz günlerde Ankara Valiliği olağanüstü toplanarak yüz yüze olan eğitim için uzaktan eğitim kararı çıkmıştı. Yapılan açıklamada 8. sınıf ve 12. sınıf öğrencileri dışında kalan bütün sınıf grupları için uzaktan eğitime geçilmişti. Bu sefer aynı karar Erzurum Valiliği’nden geldi.

Erzurum İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun Erzurum Valisi Okay Memiş başkanlığında olağanüstü toplanarak yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Alınan kararlarda, birleşmiş sınıflarda kırsal ve seyrek nüfuslu yerlerde tam zamanlı yüz yüze eğitim yapılacak. 8. ve 12. sınıf için ise haftada belli saatler içinde yüz yüze ve uzaktan eğitim yapılacak.

8. ve 12. Sınıflar Dışındaki Eğitim Grupları Tam Zamanlı Uzaktan Eğitim’e Geçiyor!

Erzurum İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun Erzurum Valisi Okay Memiş başkanlığında olan olağanüstü toplantıda alınan karara göre, 8. ve 12. sınıf öğrenciler dışında, diğer eğitim gruplarındaki eğitim tam zamanlı olarak uzaktan olacak.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!