Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Eski Bayramlarla İlgili Röportaj
Ödev Soruları

Eski Bayramlarla İlgili Röportaj

Sponsorlu Bağlantılar


Eski Bayramlarla İlgili Röportaj

Merhabalar. Eski bayramlarla ilgili bir söyleşi gerçekleştirme isteğimizi geri çevirmediniz, teşekkürler.İlk sorum şu olacak. Eski bayramlarla bugünkü bayramlar arasındaki fark nedir?

Eski bayramlar daha kalabalık ve daha neşeli geçerdi. Kimse kimseye saygısızlık etmezdi.

Soru: Peki siz bayram harçlığı alır mıydınız o zamanlar?

Cevap: Elbette alırdım, bazen on günlük harçlığımı çıkarırdım.

Soru: Sizce neden bugünkü bayramlar eskisi gibi değil?

Cevap: Öncelikle günümüzdeki teknolojik gelişmeler insanları yüz yüze sohbetten, misafirlikten alıyor telefon bilgisayar gibi sanal ortamlara itmektedir.

Son soru: Kurban keser misiniz?

Cevap: Evet bayramlarda kesmeye özen gösteririm.

Faydalı Bilgi: Hepimizin hayatı her gün verdiğimiz sınavlarla geçmektedir. Gelecek adına her gün yeni sınavlarla karşılaşmaktayız. Öğrenciler her yıl değişen sistemlerde yüzlerce sınava girmekteler. Piyasada birçok sınav dokümanı bulunsa da en derli toplu “sınav soruları” için kaynak bulmakta yine de zorlanmaktalar. Bizler uzun çalışmalar sonucu neredeyse her konudaki ve her branştaki her kademeye ait “sınav sorularını” sizler için derledik hazırladık. Sizlerin gireceği sınavlarda bu “sınav soruları” umarım işinizi kolaylaştıracaktır. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek “sınav soruları” bölümünü tıklamak olacaktır. Bu sınav soruları sayesinde belki de en zorlandığınız sınavlardan bile çok başarılı şekilde çıkacaksınız. Hayatın da bir sınav olduğunu unutmamanız ve gireceğiniz her sınavdan başarı ile çıkmanız dileğiyle.

2
like
0
love
0
haha
0
wow
2
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. daha fazla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir