Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Dürüst ve Güvenilir Olmak Niçin Temizlik Olarak Değerlendirilmiştir?

Bir Yer Düşünüyorum Şiiri İle İlgili Kompozisyon

Ana Sayfa / Sorularınız / Ev ve Sanayilerden Oluşan Çöpler İçin Çözümler
Ödev Soruları

Ev ve Sanayilerden Oluşan Çöpler İçin Çözümler

Sponsorlu Bağlantılar


Ev ve Sanayilerden Oluşan Çöpler İçin Çözümler

Ev ve sanayilerden oluşan çöpler için birçok çözüm yolu vardır. Öncelikle evlerimizdeki çöplerimizi uygun bir şekilde poşetler ve ayırırsak geri dönüşüme kazandırabiliriz. Plastik çöpleri plastik poşetine, cam çöpleri cam poşetine, yiyecek gibi çöpleri de uygun poşetlere koyup ayrı ayrı poşetlersek bir nebze de olsa ev çöplerine bir çzöüm bulmuş oluruz. Tabiki de unutulmaması gereken özellikle doğayı kirletecek, sularımızı kirletecek evsel atıkların direk atılmamasıdır. En basit örneğiyle lavobolara dökülen evsel yağlar o kadar büyük zararlar veriyor ki doğamıza tonlarca suyumuz kirleniyor.

Sanayi çöpleri ise kesinlikle doğaya atılmamalı, uygun bir şekilde toplanmalıdır. Direk doğaya atılan bu sanayi çöpleri doğamızı inanılmaz derede kirletecektir.

Lütfen çöplerimizi doğaya atmayalım, dünyamızı kirletmeyelim…

NOT: Evvel Cevap sitesi olarak siz değerli öğrencilerimizin soruların en iyi şekilde cevaplamaya gayret ediyoruz. Sorular kategorisinde yorum bölümünden bize sorularınızı gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde sorularınız cevaplandırılacaktır. Sorular cevaplandırılırken cevapların olabildiği kadar net ve açık olmasına özen gösterilecektir. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya layık olmak adına sitemizdeki çalışmalara devam ediyoruz. Evvel Cevap kurulduğu ilk günden itibaren pek çok kategoride yayın hazırladı. Şu anki bulunduğunuz kategoride ise binlerce soru – cevap var. Bu kategorideki yayınlar kısaca sorucevap şeklinde hazırlandı. Soru ve cevaplarınız için aynı zamanda evvel cevap forum sitesini açtık. Evvel Cevap Forum ise sadece soru cevap şeklinde olacak basit fakat bir o kadar da faydalı bir site olacak.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir