Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Gaziantep Üniversitesinde İlk Ders Rektörden

Biliyoruz ki bugün ortaokul, lise ve üniversitelerde uzaktan eğitim sistemindeki ilk dersler başladı. Gaziantep Üniversitesi’ de ilk uzaktan eğitime başlayan üniversitelerden biri oldu.

Gaziantep Üniversitesinde İlk Ders Rektörden

Biliyoruz ki bugün ortaokul, lise ve üniversitelerde uzaktan eğitim sistemindeki ilk dersler başladı. Gaziantep Üniversitesi’ de ilk uzaktan eğitime başlayan üniversitelerden biri oldu. Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Tıp Fakültesi 1.sınıf öğrencileri için kamera karşısına geçti ve öğrencilere ilk derslerini kendisi anlattı.

Uzaktan eğitimin başlamasıyla birlikte, üniversitelerde de uzaktan eğitim sistemin çok çabuk hazırlandı ve bugün öğrencilere sunuldu. Üniversitelere 3 hafta ara verilmişti. Bu süre telafisi yapılacak zor bir süre. Bu yüzden uzaktan eğitim sistemi olmasaydı muhtemelen üniversiteler Temmuz’ da kapanacaktı.

Uzaktan Eğitim Sınavları Nasıl Yapılacak Henüz Belirlenmiş Değil

Birçok öğrencinin ve bizim merakla beklediğimiz soru bu aslında. Eğitime ara verildi, uzaktan eğitim sistemi bugün başladı, peki ya sınavlar ? Uzaktan eğitim sınavları nasıl yapılacak, nasıl olacak hiçbir bilgimiz yok. Bu konu hakkında da henüz hiç bir okuldan yada YÖK’ ten açıklama gelmedi.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!