Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Gemiler ve Vapurların Gelecekteki Halini Yazınız

Gemiler ve Vapurların Gelecekteki Halini Yazınız

Sponsorlu Bağlantılar


Gemiler ve Vapurların Gelecekteki Halini Yazınız

Gemiler ve vapurlar şu an denizde bizim çokça işimize yarayan taşıtlardır. Peki gemiler ve vapurlar gelecekte nasıl olacak.

Şu an bile çok gelişmiş olan gemiler ve vapurlar hakkında gelecekte ne olacağı ile ilgili tahmin yapmak zor. Ama biraz hayal gücümüzü kullanırsak gemiler ve vapurlar sadece denizde değil de havada olacağını tahmin edebiliriz. Yani gemiler ve vapurlar gerektiğinde kasırgaların fırtınaların olduğu günlerde o büyük dalgalardan birkaç metre havada kalarak kendilerini kurtarabilirler.

Faydalı Bilgi: “Sinema filmleri” hayatımızda büyük izler bırakır. Her insanın unutamadığı hayatında önemli izler barındıran “sinema filmleri” vardır. Bu filmler nerede ne zaman kimler tarafından çekildi ve de kimler oynadı. Bu bilgilere ulaşmak artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret ederek “sinema filmleri” başlığı altında yayımladığımız bilgilere erişmek olacaktır. “Sinema filmleri”nin en ayrıntılı bilgilerini sizler için en güncel ve güvenilir kaynaklardan derledik. Alfabetik sıraya göre hazırlamış olduğumuz “sinema filmleri” bizlerin hayatında etki etmiş filmler hakkında sizleri bilgilendirme amaçlıdır. Sizler de eksik olduğunu düşündüğünüz “sinema filmleri”ni bizlere gönderebilirsiniz. En hızlı şekilde sizlere dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bir mucize olan “sinema filmleri”nin büyüsü küçükten büyüğe herkesi sarar. Umarım sizlerin hayatından bu büyü kaybolmaz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir