Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Kitap Özetleri

Gezegenler Burçlarda ve Evlerde Kitap Özeti Nurgül Düzenli

Edebiyat severler Nurgül Düzenli tarafından yazılan Gezegenler Burçlarda ve Evlerde kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Nurgül Düzenli Gezegenler Burçlarda ve Evlerde Kitap Özeti

Gezegenler Burçlarda ve Evlerde” 2021 yılında Salon Yayınlarından çıkan 256 sayfalık bir kitap. “Gezegenler Burçlarda ve Evlerde” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Nurgül Düzenli tarafından kaleme alınmış. “Gezegenler Burçlarda ve Evlerde Özeti”ne birlikte bakalım.

Gezegenler Burçlarda ve Evlerde Arka Kapak Yazısı

“Gezegensel evler boyunca yapılan yolculuk, bizi, karakterimizin iyi ve kötü yönlerinin farkında olma noktasına ulaştırır ve buradaki yüce amaç da tamamen özgür bir iradeye sahip olmaktır.”

Psikiyatr Carl Gustav Jung

Gezegenler, burçlar ve evleri anlattığım bu kitapta, Astroloji doğum haritamızın gizli şifrelerini anlamaya başlıyoruz.

Klasik ve modern astroloji bakış açısıyla kaleme aldığım bu bilgiler,  hayatınıza farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacaktır. Bu kitapta gezegenlerin haritadaki konumuyla hem olumlu,  hem olumsuz yönlerini okuyor olacaksınız. Olumsuz özellikleri yönetmek ve iyileştirmeyi amaçladığınız sürece başarı kaçınılmaz olur. Astrolojide edindiğim tecrübelerle çok net söyleyebilirim ki, Astroloji yaşamı anlamak ve özgür irade ile daha yüksek bilince ilerlemek için,  muazzam bir sistemdir. Bu kitabı okurken aktardığım tavsiyelerle, hayatınızı nasıl yönetmeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olacaksınız.

Hayatımın erken yıllarında evrenin gizemini, varoluşu, psikolojiyi, gezegenleri sorgulayan bir kişi olarak, her merakım bana daha büyük kapıları açtı.

Astroloji ve psikoloji  üzerine derin araştırmalar yapıp, insan dönüşümüne katkı sağlama motivasyonum, her zaman yüksek olmuştur.

Güneş burcu İkizler ve Güney Ay düğümü, Jupiter, Uranüsü Yay burcu olan bir kişi olarak, merakı hiç bitmeyen kozmik sistemin araştırmacısıyım.

Uzun yıllardır yaptığım eğitim ve danışmanlıklarımda en önemli hedefim,  astrolojiyi öğretirken, farkındalıkla kollektife katkı sağlamak niyetiyle ilerlemekteyim.

Kadim bir ilim olan astrolojinin hayatınıza ışık olması dileğiyle…

Nurgül Düzenli tarafından kaleme alınan Gezegenler Burçlarda ve Evlerde tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2023 Ders Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!