Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Güçlü Kimse Güreşte Rakibini Yenen Değil Öfkelendiği Zaman Kendine Hakim Olandır Sözünü Açıklayınız
Ödev Soruları

Güçlü Kimse Güreşte Rakibini Yenen Değil Öfkelendiği Zaman Kendine Hakim Olandır Sözünü Açıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar


Güçlü Kimse Güreşte Rakibini Yenen Değil Öfkelendiği Zaman Kendine Hakim Olandır Sözünü Açıklayınız

İnsanı bu hayatta en çok zarara sokan şey kendine hakim olamamasıdır. Çünkü insan sakinliğini kaybettiği an her zaman için kontrolü de kaybeder. Kontrolünü kaybeden insan akılla değil genellikle duygularıyla hareket etmeye başlar. Bu da çoğu zaman yanlış kararlar almasına neden olur. Bu biraz da güreşe benzer. Güreşte eğer sabrınızı ve kontrolü kaybederseniz hemen tuş olabilirsiniz. Bu yüzden ne olursa olsun soğukkanlılığınızı kaybetmeden olaylara yaklaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

Faydalı Bilgi: Hayatımızda ne kadar çok “test” çözüyoruz değil mi? Ama artık işiniz daha kolay. Yapmanız gereken evvel cevap sitesini takip etmek. Sitemizde bir çok branş kademede karşınıza çıkabilecek sınavlara yardımcı olacak “test”ler ile karşılaşacaksınız. Çoktan seçmeli şekilde hazırlamış olduğumuz ve en özgün soruların olduğu bu testlerle artık sınavlar sizler için daha da kolay bir hale gelecektir. Sizler de testlerimiz hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sınıf sınıf ve ders ders hazırlamış olduğumuz “test”ler her kademeye uygun olup hemen her sınavda karşınıza çıkabilecek soruları en iyi örnekleyen tarzdadır. Bununla amacımız sizlerin sınavlarınızda daha çok başarılı olmanızdır. Umarız ki her sınavınızdan en yüksek başarı ile çıkar ve gelecek adına istediklerinize ulaşırsınız.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Güzel ama biraz daha aciklayici olsaydi keske:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir