Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Gülay Hüseynova P.S. Zaten Boyunda Küçüktü Kitap Özeti

Gülay Hüseynova P.S. Zaten Boyunda Küçüktü Kitap Özeti

“P.S. Zaten Boyunda Küçüktü” Müptela Yayınlarından 2016 yılında çıkan 256 sayfalık bir roman. “P.S. Zaten Boyunda Küçüktü” Gülay Hüseynova’nın yazdığı ve Azerbaycan’da 2015 yılında satış rekoru kıran bir eser. Gülay Hüseynova “P.S. Zaten Boyunda Küçüktü” romanında Azerbaycan ve Türkiye arasında uçuşan bir aşk hikayesini anlatıyor.

Gülay Hüseynova P.S. Zaten Boyunda Küçüktü romanı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

P.S. Zaten Boyunda Küçüktü kitabından küçük bir bölüm

********************

…Bugün öylesine Google’da gezinirken tam tesadüf karşı­ma Koç’un bir röportajı çıktı. (“Tam tesadüfi”.. Ahah..Var ya, kendi söylediğim yalana kendimi tutamayıp güldüm ha..) Hemen okumaya koyuldum, bakalım adam hakkın­da acaba bilmediğim daha neler var diye:

-Klasik sorularla başlayalım önce. Metehan Koç kim­dir? Nerde doğmuştur, büyümüştür?

Hızlıca okuyup geçelim bunları, ezbere biliyoruz nasıl olsa..

-Neden yönetmen olmak istediniz?

Sana ne be, yavşak? Olmak istemiş, olmuş işte.. Zaten yönetmen olduğu için yarımda değil misin şu an? İnşaat­ta falan çalışsaydı ya da şoförlük yapsaydı yine röportaj alacaktı sanki salak.. Bizim mal da her yerde okumaktan nefret ettiğim utanmaz utanmaz gururla anlatıyor be, sanki kahramanlık yapıyormuş gibi.. İçi boş insanlara gaz veriyor geri zekâlı. Bak Metehan Koç, eğer bir gün çocuklarımın babası sen olursan, zinhar izin vermem on­ların yanında da böyle konuşmana! Tamam ortaokul, lise falan, bunlar bana göre de yıllarımızı çalan çok saçma şeyler. Ama bunlar sırf eğitimde olan boşluk yani…

********************

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close