Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Gülme komşuna gelir başına atasözü geçen bir giriş gelişme bitiş olan bir metin yazınız
Ödev Soruları

Gülme komşuna gelir başına atasözü geçen bir giriş gelişme bitiş olan bir metin yazınız

Sponsorlu Bağlantılar


Gülme komşuna gelir başına atasözü geçen bir giriş gelişme bitiş olan bir metin yazınız

Geçen gün babam eve yüzünde gülücüklerle geldi. Aslında pek alışkın olmadığımız bir manzaraydı bu. Yani babam çok fazla gülmeyen bir adamdır.(GİRİŞ)

Sebebini sorunca, üst komşumuzun apartmanın girişinde kayıp düştüğünü söyledi. Ama bunu söylerken bile hala gülüyordu.Annem bu kadar gülmemesini bir gün bu olayın kendi başına da gelebileceğini söyledi. Babam pek aldırış etmedi.(GELİŞME)

Kışın karlı bir gündü. Tam apartmandan çıkarken kardan dolayı babamın ayağı kaydı ve çok kötü düştü. Tam da o anda aklıma hemen annemin sözü geldi: Gülme komşuna gelir başına. (SONUÇ)

Faydalı Bilgi: Bir toplumun kültürünü oluşturan en önemli kişiler sanatçılardır. Edebiyattan müziğe resimden heykele her türlü sanatla ilgili ortaya ürünler koyan sanatçılar topluma yön vermekle beraber toplumu geleceğe taşıyan en önemli güçtürler. Bir toplum sanatçılarını tanımalı ve onları bilmelidir. Bunun için de onlar ile ilgili biyografileri eksiksiz öğrenmelidir. “Biyografiler”i genel olarak edebiyatçılardan seçtik. Başka hiçbir sitede bulamayacağınızı düşünüyoruz. “Biyografiler”i gerek ödevleriniz gerekse de kişisel merakınız için inceleyebilirsiniz. Bazı “biyografiler”in altına kime aitse onun fotoğrafını koyduk. Bir toplumun kültürünü kelimelerle ören yazarlarımızın şairlerimizin hayatını okumak için sadece sitemizi takip etmeniz yeterlidir. Sizler de eksik olduğunu düşündüğünüz edebiyatçıları bizlere bildirebilirsiniz. Herkese keyifli okumalar dileriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir