Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Ege bölgesinde en belirgin görülen ekonomik faaliyetler nelerdir

Akdeniz bölgesinde görülen iklim hangisidir

Ana Sayfa / Sorularınız / Hak ve özgürlükleri kullanma sorumluluğu ve kullanırken sorumlu davranmak arasında ne gibi farklar vardır
Ödev Soruları

Hak ve özgürlükleri kullanma sorumluluğu ve kullanırken sorumlu davranmak arasında ne gibi farklar vardır

Sponsorlu Bağlantılar


Hak ve özgürlükleri kullanma sorumluluğu ve kullanırken sorumlu davranmak arasında ne gibi farklar vardır

Birinde yapmamız gereken sorumluluklar varken diğerinde ise buna karşılık yaptığımız eylemler vardır. Bundan dolayı yasa ile uygulama farklı olabilmektedir. İnsanlar bazen yasalara uygun davranamamaktadır. Bu da kendi sorumluluklarından kaçışlarını gösterir.

Faydalı bilgi: Hiç düşündünüz mü atasözlerimiz bizlere aslında neyi anlatmak istemektedir? Çünkü “atasözleri” sadece bizlerin okuduğu anlamları içermez. Vermek istedikleri mesajları her zaman mecazlar ve benzetmelerle halkın yaşayışından hareketle verirler. Atasözlerini diğer türlerden ayıran bizlere vermiş oldukları az sözde çok “anlam” barındırmalarıdır. Bundan ötürü sizler için elimizden geldiğince “atasözlerinin anlamları”nı sitemizde yayımlayacağız. “Atasözlerinin anlamları”nı okudukça onlara bakış açınız değişecek ve onların barındırdıkları gizli hazinelere kavuşacaksınız. Tecrübenin bir diğer adı olan “atasözleri anlamları” ile ilgili sizler de aklınıza gelen her şeyi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde oluşturacağımız bu kültürel birikim ileride çocuklarımızın da yararlanacakları birer define olacaktır. Bundan dolayı “atasözleri anlamları” ile ilgili her türlü paylaşımınızı bizlere göndermenizi bekliyoruz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir