Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Hangi Liseler Yüz Yüze Eğitime Başlayacak?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yüz yüze eğitim ile ilgili bugün önemli açıklamalarda bulundu. Hangi liselerin yüz yüze eğitime geçeceğini açıkladı. İşte haberimizin detayları..

Hangi Liseler Yüz Yüze Eğitime Başlayacak?

Bildiğimizi üzere bu hafta pazartesi günü 2020 – 2021 eğitim ve öğretim yılının 2.dönemi başlamıştı. Köy okulları ve bağımsız ana okulları yüz yüze eğitime başlamıştı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ilk yüz yüze eğitim programını paylaştığı zaman, liselerin ve 8.sınıfların 1 Mart’ta yüz yüze eğitime başlayacağını söylemişti.

 Fakat hangi liselerin yüz yüze eğitime başladığını söylememişti. Bakan Ziya Selçuk bugün yaptığı açıklamada, 1 Mart’ta 8.sınıf ve 12. sınıf öğrencilerinin yüz yüze eğitime başlayacağını yineleyerek, güzel sanat liseleri, spor liseleri, mesleki teknik ve Anadolu liseleri, çok programlı Anadolu liselerindeki öğrencilerin yüz yüze eğitime geçeceğini duyurdu.

1 Mart’ta 4 Lise Türü Yüz Yüze Eğitime Başlıyor

Bakan Selçuk’un açıklamasından sonra, hangi liselerin yüz yüze eğitime geçeceği de kesinleşmiş oldu. 1 Mart’tan itibaren 4 lise türü 8. sınıflarla birlikte yüz yüze eğitime başlayacak.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
1
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!