Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Hayalinizdeki canlandırdığınız bir olayı yer zaman ve kişi unsurlarını kullanarak hikaye biçiminde yazınız
Ödev Soruları

Hayalinizdeki canlandırdığınız bir olayı yer zaman ve kişi unsurlarını kullanarak hikaye biçiminde yazınız

Sponsorlu Bağlantılar


Hayalinizdeki canlandırdığınız bir olayı yer zaman ve kişi unsurlarını kullanarak hikaye biçiminde yazınız

Ben dünyayı savaşlardan kurtarmak dünyaya barışı yeniden getirmek istiyorum. O yüzden kendimi bu yönde geliştirdim. Bundan böyle artık ben bir süper kahramanım. İstanbul’da olan yuvamda kötülerle mücadele etmek için çalışıyorum. Yaza kadar kendimi çok geliştirip en büyük düşmanım olan Savaş Gönüllüleri Başkanını yeneceğim. Gerekirse bu uğurda ömrümü bile vereceğim.

Faydalı Bilgi: “Atasözlerinin hikayesi” okuyan herkesin ilgisini çekecek ve geçmiş ile bugün arasında bir köprü vazifesi görecek niteliktedir. “Atasözlerinin hikayesi”ni okudukça ve araştırdıkça hem geçmiş zamanın yaşam kültürünü hem de bugün bile bizlere nasıl yol gösterdiklerini göreceğiz. Bu yüzden evvel cevap sitesi olarak bizler sizin için sitemizde böyle bir yer açmayı ve bulduğumuz kadar “atasözünün hikayesi”ni sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Umarım bu çalışmamız sizlere yardımcı olacak hoşunuza gidecektir. Günümüzde gittikçe artan geçmiş kültüre ait araştırmalar sonucu birçok atasözü derlenmeye devam etmektedir. Sizler de bildiğiniz “atasözleri hikayeleri”ni bizlere göndererek sitemizde yayımlanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ileriye yönelik herkesin faydalanabileceği bir arşiv oluşturabiliriz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir