Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Kuş Olsaydınız Ülkemizin Nerelerini Gezmek İsterdiniz

6. Sınıf MEB Yayınları Çalışma Kitabı Boş Arsa Etkinlik Soruları ve Cevapları

Ana Sayfa / Sorularınız / Hayvanların Özgür Yaşamının Kısıtlanması Konulu Bir Konuşma Metni Yazısı
Ödev Soruları

Hayvanların Özgür Yaşamının Kısıtlanması Konulu Bir Konuşma Metni Yazısı

Sponsorlu Bağlantılar


Hayvanların Özgür Yaşamının Kısıtlanması Konulu Bir Konuşma Metni Yazısı

Bundan beş bin yıl önce dünyanın sahibi belki de hayvanlardı. Buna rağmen insanoğlu yine de bu dünyayı özgürce diğer canlılarla paylaşmaya başladı. Günümüzde ise durum tamamen değişmiş durumda. İnsanoğlu ne yazık ki yönettiği bu dünyada başka canlıların hayvanların bırakın özgürlüğüne yaşamasına bile izin vermiyor. İnsanoğlu öylesine bencil ki hayvanlar ya da diğer canlılar onun kazanma daha çok kazanma hırsı karşısında önemsiz birer ayrıntı sadece. Hayvanların yaşadığı ormanları kesiyoruz, yakıyoruz. Onların topraklarını gasp ediyoruz. Onları avlıyoruz. Onları kafeslere kapatıyoruz sonra da onları izlemek için paralar ödüyoruz. Boynunda her zincir taşıyan hayvan ya da kafeslere hapsedilmiş canlı bir gün belki de bizden yani insanoğlundan bu yaptıklarının karşılığını hesabını soracak. Belki….

Faydalı Bilgi: Hayatımızda ne kadar çok “test” çözüyoruz değil mi? Ama artık işiniz daha kolay. Yapmanız gereken evvel cevap sitesini takip etmek. Sitemizde bir çok branş kademede karşınıza çıkabilecek sınavlara yardımcı olacak “test”ler ile karşılaşacaksınız. Çoktan seçmeli şekilde hazırlamış olduğumuz ve en özgün soruların olduğu bu testlerle artık sınavlar sizler için daha da kolay bir hale gelecektir. Sizler de testlerimiz hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sınıf sınıf ve ders ders hazırlamış olduğumuz “test”ler her kademeye uygun olup hemen her sınavda karşınıza çıkabilecek soruları en iyi örnekleyen tarzdadır. Bununla amacımız sizlerin sınavlarınızda daha çok başarılı olmanızdır. Umarız ki her sınavınızdan en yüksek başarı ile çıkar ve gelecek adına istediklerinize ulaşırsınız.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorumlar

  1. Arkadaşlar ben eodev den yapiyorumda oyuzden edovi kullanin guzel ama su sorunun cevabi yok “hayvanlarin özgür yaşama hakkında bilgi”yok arkadaslar lutfen yazin cevabi cok sevinirim

  2. Çok iyi tşk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir