Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Her Şey Zihinde Başlar Kitap Özeti Jack Ensign Addington, Cornelia Addi

Edebiyat severler Jack Ensign Addington, Cornelia Addi‘nin yazmış olduğu Her Şey Zihinde Başlar kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Jack Ensign Addington, Cornelia Addi Her Şey Zihinde Başlar Kitap Özeti

Her Şey Zihinde Başlar” 2019 yılında Yakamoz Yayınlarından çıkan 240 sayfalık bir kitap. “Her Şey Zihinde Başlar” kitabı Dünya Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Jack Ensign Addington, Cornelia Addi tarafından kaleme alınmış. “Her Şey Zihinde Başlar Özeti”ne baktığımızda ise inancın gücüyle zihninizi olumsuz ve yıkıcı düşüncelerden arındırıp, olumlu ve yapıcı düşüncelerle doldurarak zihinsel ve bedensel olarak yeni bir insan olmanın mümkün olduğunun anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

… evrende ihtiyacın olan bütün her şeyi sana çeken mut­lak güç ile bir olursun. Evrensel zihin gücünün, hiçbir engel olmaksızın akmasına bir kez izin vermeyi öğrendiğinde ise mucizevi şeyler olmaya başlar.

Bu kitap 10 hafta, 70 gün sürecek bir evde eğitim kursu sağlamaktadır. Eğer bu 10 dersi haftada bir olacak şekilde takip ederseniz, günlük Gerçeklik ifadeleri’ni kullanırsanız, 70 gün bile dolmadan amaçlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu dersler size adım adım zihinsel dönüşüm geçireceğiniz bir kendini keşfetme yolculuğunda rehberlik edecek. Bu adım­lar sıkıcı ya da yorucu olmadan zihinsel bir disiplin sağla­yacaklar. 70 gün boyunca bu programı inançlı bir biçimde takip etmenizin sonunda, kendinizi bilinç açısından o kadar sevinçli bulacaksınız ki kendinizi ruhsal olarak yeniden doğ­muş olarak göreceksiniz.

70 günlük sürekli ruhsal bilinçliliğin sonunda, bilinci­nizin bilinçaltınızı bir bilgisayarı yeniden programlar gibi programlamasıyla, bilinçaltı eski olumsuz alışkanlıklarından arınır. Neden 70 gün? Tecrübeler göstermiştir ki 70 gün, bi­linçaltını yeniden eğitmek için ideal süredir. ‘Yetmiş günlük ısrarlı çaba, yeni bir hayatın temellerini inşa edebilir. Olum­suz, yıkıcı düşünce tarzlarından perhiz yaparak ve zihni olumlu, ruhsal olarak yapıcı niyeder ve fikirlerle doldurarak…

Jack Ensign Addington, Cornelia Addi’ nin kaleme aldığı Her Şey Zihinde Başlar tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close