Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Kitap Özetleri

İş ve Yaşam Dengesi – Sağlık Sektörü Çalışanlarına Yönelik İstatistik Analiz Kitap Özeti Gülen Berber Demir

Edebiyat severler Gülen Berber Demir tarafından yazılan İş ve Yaşam Dengesi – Sağlık Sektörü Çalışanlarına Yönelik İstatistik Analiz kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Gülen Berber Demir İş ve Yaşam Dengesi – Sağlık Sektörü Çalışanlarına Yönelik İstatistik Analiz Kitap Özeti

İş ve Yaşam Dengesi – Sağlık Sektörü Çalışanlarına Yönelik İstatistik Analiz” 2022 yılında Kriter Yayınlarından çıkan 204 sayfalık bir kitap. “İş ve Yaşam Dengesi – Sağlık Sektörü Çalışanlarına Yönelik İstatistik Analiz” kitabı edebiyat dünyasının usta ve popüler yazarlarından olan Gülen Berber Demir tarafından kaleme alınmış. “İş ve Yaşam Dengesi – Sağlık Sektörü Çalışanlarına Yönelik İstatistik Analiz Özeti”ne birlikte bakalım.

İş ve Yaşam Dengesi – Sağlık Sektörü Çalışanlarına Yönelik İstatistik Analiz Arka Kapak Yazısı

İş dünyasının dinamik koşullarına ayak uyduran işletmeler, rekabet avantajı elde etmek için, çalışma koşullarını ağırlaştırmakta ve bu durum çalışanlar açısından iş yaşam dengesinin bozulmasına neden olmaktadır. Günümüzde, bu çalışma koşulları altında dengenin sağlanması oldukça zordur. Diğer yandan, iş yaşam dengesinin sağlanmasının bireyler ve örgütler açısından olduğu kadar toplum açısından da önemi büyüktür. Mutsuz kişilerden oluşan toplumlarda, verimlilik gibi kavramlardan söz etmek mümkün değildir. Kişilerin yaşamındaki çatışma arttıkça hem işlerinde verimsizlik hem de iş dışındaki hayatlarında mutsuzluk ve doyumsuzluk gibi olumsuz durumlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle, işletmelerin çalışanlarının iş ve yaşam faaliyetlerini daha etkin yöneterek, iş ile ilgili tutum ve davranışlarında olumlu sonuçlar almayı hedeflemesi, çalışan performansına, verimliliğine, iş tatmin düzeyine ve bağlılığına pozitif yönde katkı sağlaması gerekmektedir. Bu kitapta, iş yaşam dengesi konusu detaylı biçimde ele alınarak, sağlık sektörü çalışanlarına yönelik, iş-aile ve aile-iş çatışmasını etkileyen faktörlerin belirlenmesi hedeflenmiştir.

Gülen Berber Demir tarafından kaleme alınan İş ve Yaşam Dengesi – Sağlık Sektörü Çalışanlarına Yönelik İstatistik Analiz tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!