Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Özetleri / Jemma Forte Olmadı Baştan Alalım Kitap Özeti

Jemma Forte Olmadı Baştan Alalım Kitap Özeti

Sponsorlu Bağlantılar


Jemma Forte Olmadı Baştan Alalım Kitap Özeti

“Olmadı Baştan Alalım” Martı Yayınlarından 2016 yılında çıkan 416 sayfalık bir kitap. “Olmadı Baştan Alalım” kitabının yazarı Jemma Forte çevirmeni ise Irmak Taştan’dır. Jemma Forte “Olmadı Baştan Alalım” kitabında yıllardır kocası ve çocukları için yaşayan Jennifer’in hayat hikayesini anlatıyor.

Jemma Forte “Olmadı Baştan Alalım” kitabı tavsiye ettiğimiz kitaplardandır. 

“Olmadı Baştan Alalım” kitabından küçük bir bölüm

…oturduğu koltuğa çöktü. Ted biraz daha yer açmak için to­parlandı, gözlerim asla televizyondan ayırmıyordu.

“Nasılsın, Ted?” diye sordu.

“Ah, harika, teşekkürler,” dedi. Ted’in cevaplan Jennifer’a Eadie’nin oyun oynamak için gelen arkadaşlarını hatırlattı. Onlar da sorularına bu şekilde kibarca yanıt veriyorlar ve ses tonlanyla konuşmamayı tercih ettiklerini belli ediyorlardı.

“Annabelle nasıl? İyi mi?” diye sordu, Ted’in konuşmak istememesi hiç umurunda değildi. Jennifer konuşmak isti­yordu. Cam sıkılmıştı.

‘Tena değil, teşekkürler. Biraz stresli Caüum bademcik il­tihabı yüzünden okula gidemedi. Onun haricinde bir sorun yok.” “Sevindim,” dedi Jennifer, Style dergisine göz atarken. “Senin eskinin zenginler listesindeki en son yerini gör­dün mü?” diye sordu Max, gazeteyi Jennifer’a uzatarak. Ül­kenin en çok kazananlarım belirleyen zenginler listesi her yıl Sunday Times gazetesinde yayınlanırdı. Jennifer eski erkek arkadaşım kaybedenler ve kazananlar listesinde görecek olsa şaşkına dönerdi.

“Ah Tanrım.” Jennifer gözlerini devirdi. “Devam et o zaman. Biraz daha sinir olalım”

“Reuion stoklan bu yıl halka açıldı,” Max, biraz gu­rurla Ted’i bilgilendirdi. “Değeri artık neredeyse bir milyar.” “Şaka mı yapıyorsun,” dedi Jennifer, doğru olduğunu bile bile. Gazetede siyah beyaz bir fotoğrafı vardı. Tim Pur- eell. İki buçuk yıl çıktığı eski erkek arkadaşı artık bir mil­yarderdi. Resmine daha dikkatli baktı…

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir