Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Karanlıkta fark edilebilmek için ışık kaynağının bulunması neden önemlidir?

Sizce kamyon ya da kamyonetteki yükün üzerinde yolculuk eden kişilerin bu davranışları doğru mudur neden?

Ana Sayfa / Sorularınız / Karanlıkta sürücüler tarafından fark edilmek için yayalar hangi önlemleri almalıdır?

Ödev Soruları

Karanlıkta sürücüler tarafından fark edilmek için yayalar hangi önlemleri almalıdır?Karanlıkta sürücüler tarafından fark edilmek için yayalar hangi önlemleri almalıdır?

  • Çünkü ışık kaynağı sayesinde sürücüler yayaları görebilirler.
  • Bu şekilde yayalara çarpma ihtimali en aza düşer.
  • Bunun yanında küçük bir el feneri bulundurulması karşıdan gelecek araçların yayaları fark etmesine böylece her iki taraf için de en güvenli ulaşımın sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Faydalı Bilgi: Herkes geleceği öğrenmek gelecekte kendisini ne beklediğini bilmek ister. Bizlere bu konuda en güzel tüyolar veren “burçlar”dır. “Burçlar”a bakarak çoğu zaman bizi nasıl bir haftanın ayın hatta yılın beklediğini bilebiliriz. Böylece burçlar sayesinde hayatımıza yön verme şansımız olur. “Burçlar” sadece gazete köşeleri ya da kitaplarda kalmamalı. İnternetin nimetlerinden biri de “burçlar”ı birçok siteden size sunmaları. Ancak bizim farkımız “burçlar”la ilgili en güncel yazıları ve tahminleri sizlere sunmamızdır. “Burçlar”ı bilindik genel tahminlerle değil gökyüzünün ve geçmişin birikimi ile son zamanlarda yayımlanmış sağlam kaynakları temel alarak sizlere sunmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda “burçlar ve yalan” yayınımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Görüş ve yorumlarınız bu konuda bizler için çok değerli. Gelecek güzel günlerin sizlerle olması dileğiyle.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!