Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Amerika kıtasına neden yeni dünya adı verilmiş

Eski Türklerde şairlere verilen adlar nelerdir

Ana Sayfa / Sorularınız / Karıncaların yuvalarının toprak yığılı tarafı hangi yönü gösterir

Ödev Soruları

Karıncaların yuvalarının toprak yığılı tarafı hangi yönü gösterirKarıncaların yuvalarının toprak yığılı tarafı hangi yönü gösterir

Yön bulma yöntemleri farklılıklar gösterir. Bu farklılıklardan biri de karınca yuvalarının toprak yığılı kısımlarına bakıp yön bulmaktır. Karınca yuvalarının toprak yığılı kısımları KUZEY‘i gösterir. Kuzey’i takip etmek isteyen birisi karınca yuvalarını takip etmelidir.

Not: Ülkemizin son yıllarda geçirmiş olduğu zor günleri düşündüğümüzde her vatandaşın üstüne düşen vatanseverliği sonuna kadar göstermesi gerektiğini düşünmekteyiz. “15 Temmuz”da hain emelleri olan oluşumların örgütlerin kötü emellerine kahramanca karşı koyanlar hiçbir zaman unutulmayacaktır. “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri” her zaman halkın kalbinde ve hatırasında yer alacaklardır. Mektup, şiir, deneme, tiyatro, hikâye gibi bir çok edebi türde “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri” ile ilgili ürünler ortaya koymaya çalışacağız. Bizler evvel cevap ailesi olarak kendimize bunu bir görev olarak kabul ediyoruz. Sizlerden gelecek “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri” ile ilgili her türlü dokümanı yayınlayacağımızı bilmenizi isteriz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!