Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Kitap Özetleri

Kayıp Kitap Özeti Jayne Ann Krentz

Edebiyat severler Jayne Ann Krentz‘ın yazmış olduğu Kayıp kitap özet ve yorumuna bakmaya ne dersiniz?

Jayne Ann Krentz Kayıp Kitap Özeti

Kayıp” 2019 yılında Eksik Parça Yayınlarından çıkan 368 sayfalık bir kitap. “Kayıp” kitabı Dünya Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Jayne Ann Krentz tarafından kaleme alınmış. “Kayıp Özeti”ne baktığımızda ise Charlotte Sawyer, en yakın arkadaşlarından birinin öldüğünü söylemek için üvey kız kardeşine ulaşamayınca yaşadıklarının anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

 “Seni bir müşteri olarak kabul etmekte bir sorunum var,** dedi. “Bazı çıkar çatışmaları olabilir. Ama bu akşam Daniel Flint ile konu­şacağım ve her ikinizin de kuzenine ne olduğunu bulmak için ortak bir nedeniniz olduğunu açıklayacağım. Seninle bilgi paylaşma ko­nusunda kendi inisiyatifimi kullanmamı uygun görüp görmediğini anlamak için.*

“Tamam,” dedi Charlotte. Bir an için tereddüt etti. “Şu kitabına göre adım adım ilerleme konusu var ya?*

“Ne olmuş ona?*

“Terapistim bana bunun her zaman harika bir strateji olmadığı­nı, doğaçlamamı geliştirip kendimi yeni olasılıklara açmam gerekti­ğini söyledi.

“Bir terapistin mi var?*

“Nişanlımdan sonra bir süreliğine gittim, namı diğer pislik, beni düğünden beş gün önce terk etti. Tabi kızgın olduğumdan filan değil.” “Tabii ki değil,” dedi ruhsuz bir sesle. “Düğünden hemen önce seni bırakıp giden adama karşı kin tutmak sana yakışmaz.”

“Kesinlikle. Ayrıca kötü karma da. Ama zaman zaman küçük bir bez bebeğe iğneler batırmayı hayal ettiğimi itiraf etmeliyim.”

“Bu tamamen anlaşılabilir.”

“Teşekkür ederim.”

Max ona bir göz attı. “Bu terapist sana daha çok doğaçlama yap­mayı öğrenmek gerektiğini mi söyledi?”

“Hı-hı.”

“Onunla hâlâ görüşüyor musun?”

“Hayır.”

“Neden?”

“Hayatıma devam etmek için bu ayrılıkta eşit derece sorumlu ol­duğum gerçeğini kabul etmem gerektiği konusunda ısrar etti.”

Jayne Ann Krentz’ ın kaleme aldığı Kayıp tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close