Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Kilis’e Dev Eğitim Kompleksi Yapılacak!

Hayırsever İskenderun Belediye Başkanı Fuat Tosyalının Kilis şehrine yapmış olduğu büyük yatırım takdirle karşılandı.

Kilis’e Dev Eğitim Kompleksi Yapılacak!

Kilis şehrini belki duymuşsunuzdur. Hatay’ın hemen yakınında bulunan şehir. Bu şehrimize büyük bir eğitim kompleksi yapılması kararı alındı. Kilis şehrinde bulunan 50 bin metrekarelik bir alan İl Özel İdaresindeydi. Bu devasa alan Milli Eğitim Bakanlığına tahsis edildi. Tahsis edilen 50 bin metrekarelik alana ise eğitim kompleksi yapılması kararı hepimizi sevindirdi. Eğitim kompleksi yapılmasına Hayırsever Fuat Tosyalı ve ailesinin büyük katkısı olacak. Ziya Selçuk ve Fuat Tosyalının katıldığı toplantıda bu yatırımın yapılması kararı alındı.

Bu tür haberler bizi ve milletimizi çok ama çok sevindiren haberler. Ülkemizdeki hayırseverler sayesinde ülkemizde pek çok okul, hastane yapıldı. Bu yapılan hastaneler ve okullar ise hem bize hem de devletimize çok büyük katkılar sunuyor. Hayırsever yurttaşlarımız ve iş adamlarımız ülkemizden kazandıkları paraları yine ülkemize yatırım olarak sunuyorlar.

Hayırseverlerimiz Sayesinde Eğitim Kompleksi 

Ülkemizde bu hayırseverlerimiz olmasa elbette devletimiz de bunları yapardı. Fakat hayırseverlerimizin böyle yatırımları devletimize maddi bir katkı bir destek oluyor. Her ilin hayırseverleri kendi bulundukları veya doğdukları veya ekmek yedikleri para kazandıkları şehirlere böyle yatırımlar yapsalar ülkemiz daha da güçlü bir ülke haline gelir. Ülkemizdeki tüm hayırsever iş adamlarına teşekkür ediyoruz. Onların yapacakları hastane ve okulları ise biz her daim sitemizde haber olarak yayınlayacağız.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!