Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Kızılay İle İlgili Röportaj
Ödev Soruları

Kızılay İle İlgili Röportaj

Sponsorlu Bağlantılar


Kızılay İle İlgili Röportaj

Kızılay’ın eski adı nedir?

Hilal-ı Ahmer.

Kızılay kimlere yardım eli uzatır?

Kızılay, öncelikle nerede doğal afetten zarar görmüş insanlar varsa, savaş-göç gibi durumlardan dolayı zor durumda kalmış insanlara yardım eder.

Kızılay’ın gelirleri nelerdir?

Öncelikle bağışçılarımız vardır. Bunun yanında kendi markamızla bir maden suyu şirketimiz var. Oradan da gelirlerimiz vardır.

Kızılay’ın başka faaliyetleri nelerdir?

Kızılay ayrıca hastanelerde kan ihtiyacı olanlar için kan temin eder. Kan bağışını destekler.

Not: “Rüyalar” insanın bilinçaltında büyüttüğü kendi yaşam izleridir. Bundan dolayı “rüyalar” aslında hem geçmişe hem bugüne hem de yarına ait birçok ipucunu barındırır. İnsanlar geçmişten bugüne gördükleri yorumları her zaman için bir büyüğe ya da uzmana yorumlatmışlardır. Bu sayede görmüş oldukları rüyaların ne anlama geldiklerini öğrenmeye çalışmışlardır. Bizler de en son çıkan ve en genel haliyle sizlere iletebileceğimiz bütün kaynakları tarayarak sizler için en kapsamlı “rüya tabirleri” çalışmasını hazırladık. Birçok rüyanın tabirini bir tıkla sizlere getiriyoruz. Aklınıza gelen hemen her konu ya da eşya üzerine gördüğünüz “rüyanın” anında ne anlama gelmiş olabileceğini bulabileceksiniz. Bunun yanında sizlerin başka veya farklı olduğunu düşündüğünüz rüyalarınız varsa onları da yorumlayabiliriz. Bunun için rüyalarınızı bizlere gönderin biz de “rüya tabirleri”ni yapalım.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir