Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ
Sorularınız

Kur’an-ı Kerim Müslümanlar için neden önemlidir

Kur’an-ı Kerim Müslümanlar için neden önemlidir? Araştırınız.

5. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Netbil Yayıncılık Ders Kitabı

Öğrenme Alanı: Kur’an ve Yorumu 4. Ünite Kur’an-ı Kerim’in Temel Eğitici Nitelikleri Hazırlık Çalışmaları

Cevap:

  • Kur’an-ı Kerim İslamiyetin kutsal kitabıdır.
  • Hz Muhammed’in mucizesidir.
  • Eşi benzeri olmayan bir kitaptır.
  • Dinin en güzel şekilde anlatıldığı bir kitaptır.
  • İslam dinin temel kaynağıdır.
  • Kendisine inan tüm müminler için kesin bir delildir.
  • İslamiyetle ilgili bir çok konuya değinmiştir.

Faydalı Bilgi: Burçlar çeşit çeşittir. Ancak genel anlamda bazı özellikleri birçok insanda ortaktır. “Burçların özellikleri”ne bakacak ve onları sıralayacak olursak çok ince çizgilerle birbirlerinden ayrıldıklarına şahit oluruz. Burçlara bakarak geleceği tahmin etmek bazı insanlar için çok mantıklı olmasa da aslında binlerce yıldır burçların özelliklerine göre yaşamına yön veren insanların sayısı hiç de az değil. Bundandır ki bizler de en önemli kaynakları araştırarak “burç yorumları” sizlere sunmak için bu projeyi hayata geçirdik. Günlük haftalık ve de geleceğe yönelik “2018 burç yorumları”nı evvel cevap sitemizden takip etme şansı bulacaksınız. Umarım keyifle okuyacağınız bu sayfaya yorumlarınızla katkı sunmaktan geri kalmazsınız. Herkese güzel güneşli mutlu günler dileriz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

İlgili Yazılar

16 Yorum

    1. prdn sana yazmıcaktım hamza yanlışıkla hamza yazdım bamza yazcaktı arkadaşım var oyduona yazcaktım ama yanlışıkla buraya kaydetmişi özür dilerim faceden yazacaktım ödev yapıyodum yazcağım şeyi buraya kaydetmiş yoksa ben böyle şeyler yapmam sen bana güvn tmmı özür dilerim neyse iyi günler güle güle bay bay

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?
**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!

Close