Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Kürk Mantolu Madonna Kitabının Karakterleri Kimlerdir
Ödev Soruları

Kürk Mantolu Madonna Kitabının Karakterleri Kimlerdir

Sponsorlu Bağlantılar


Kürk Mantolu Madonna Kitabının Karakterleri Kimlerdir

  • Maria Puder: Bir sanat galerisindeki tablodaki kürk mantolu kadına çok benzeyen ve Raif Efendi’nin aşık olduğu kadındır.
  • Raif Efendi: Kendi halinde sessiz memur olarak çalışan evini geçindirmeye çalışan gençliğinde bakakaldığı tabloya aşık olan kahramandır..
  • Rasim: Rasim Efendi’nin iş arkadaşı.

Not: Değerli öğrenciler, sizler derslerinizde daha başarılı olun ve de konuları daha iyi anlayın diye ders ve çalışma kitapları çıkarılmakta. Ancak bazen bu çalışma kitapları ve ödevler ister istemez zor anlar yaşamınıza sıkışmanıza neden olmaktadır. Gerek konuyu daha iyi anlamanız gerekse de derslerinizde daha başarılı olmanız için çalışma kitapları hakkında sizlere yol gösterici bilgiler ve “çalışma kitabı cevapları” başlığı altında bir bölüm oluşturduk. Başka hiçbir eğitim sitesinde karşılaşamayacağınız bu “çalışma kitabı cevapları” sizlerin de göreceği üzere birebir ödevinizi aynen yapmanızdan çok buradaki örneğe bakarak kendi yorumunuzla yeniden oluşturmanız için vardır. En büyük kazancımız sizlerin takdirini ve beğenisini kazanmak olacaktır. Umarım sizler de “çalışma kitabı cevapları” çalışmamızı beğenirsiniz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir