Testi Çöz 100 TL Kazan
TIKLAYINIZ

Çanakkale Savaşı hakkında neler biliyorsunuz?

Bir liderde bulunması gereken özellikler nelerdir? Kendinize örnek aldığınız bir lider var mı?

Ana Sayfa / Sorularınız / Kurtuluş Savaşı’nda kadın erkek, genç yaşlı demeden tüm halkın düşmanla mücadele etmesi sizde hangi duyguları uyandırıyor?

Kurtuluş Savaşı’nda kadın erkek, genç yaşlı demeden tüm halkın düşmanla mücadele etmesi sizde hangi duyguları uyandırıyor?

Kurtuluş Savaşı’nda kadın erkek, genç yaşlı demeden tüm halkın düşmanla mücadele etmesi sizde hangi duyguları uyandırıyor?Kurtuluş Savaşı’nda her yaştan erkek ver kadınların kısacası tüm halk düşmanla mücadelede büyük emek ve fedakarlıklarda bulunmuşlardır.

Kurtuluş Savaşı’nda kadın erkek, genç yaşlı demeden tüm halkın düşmanla mücadele etmesi sizde hangi duyguları uyandırıyor? Kısaca bilgiler verelim.

Kurtuluş savaşı biz Türk milleti için her konuda önemi, hep birlikte azmederek, emek vererek, fedakarlıklarda bulunarak bu vatanı kazanmamızdır. Bu savaş bağımsızlığımız için, hiçbir devletin sömürge altına girmemek için canımızı dişimize takarak emek verdiğimiz bu ülkeyi kazanmışızdır. Tabiki de bu savaş süresince Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emeği çok fazladır. Onun sayesinde şuan bağımsız bir ülke topraklarında yaşamaktayız. Cumhuriyetin temeli bu savaş sonrasında atılmıştır.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!